her gay ihaneti tadacaktır

nasıl ki zincirlikuyu mezarlığının girişinde her canlı ölümü tadacaktır yazıyor, tekyönün girişine de şöyle yanar dönerli ışıklarla yazdırılması gereken cümle.*
her ihanet sonrası soluğu tek yönde alıp sevgilinin kıçına tekme vurmuş şarkılarla '' ben terkettim '' mesajı verecek gayleri daha da kamçılayacak slogan.
bana göre yanlış bir önerme, gayler aldatılır diye bir durum yok bizi bu kadar çabuk yanlış yola sokan sitelerdir efendim,tanımadan etmeden aşkııaağğmmmm diyoruz, sanal dünya bizi iradesizleştiriyor
aldatma mevzusu kişinin kendine karşı olan saygısından başka bir durum değildir bence. siz sadık kaldığınız süre içerisinde oluyorsa yapılablecek birşey yok gibi aslında. sonuç olarak karşıdakinin kalbini yarıp içine size sadık kalması hususunu enjekte edebilecek değilsiniz, kişi kendinden eminse gerisi sorun değil açıkçası.
sadece gayler için değil her durumda geçerli olan bir durum bu.
her ölümlü tadacaktır... da... umarım bir ölümlü olarak sıramı savmışımdır.
yanılsamadır. hetero ilişkilerde durum farklı da, en ahlaksız bir bizlermiyiz sanıyorsunuz? kapitalist yaşam ve sosyal medya insan ilişkilerini paramparça etti. birkaç senelik bağlılık ardından kendimize yeniliyoruz. suç eşcinsellikte değil bizde... doymak bilmeyen iştahımız bizim katilimiz... sevgili olduğu halde grindr kullanmaya devam edenler, yalnız başına tekyöne gidip fıldır fıldır etrafta tur atanlar, iki vücut çalışmış adamı eşine tercih edenler... siz akşamları yatakta sarılacağınız bir bir adam ya da kadın isterken bir de başkalarını hayatıma nasıl dahil ederim diye düşünürseniz ilişkiniz çöker. bu benim için de geçerli başkaları içinde... şu her gay şöyledir, bu böyledir arabesk kalıplarından da vazgeçin. her gay kendi bacağından asılır. başarabilen için sevmek güzeldir.