her gay ihaneti tadacaktır

nasıl ki zincirlikuyu mezarlığının girişinde her canlı ölümü tadacaktır yazıyor, tekyönün girişine de şöyle yanar dönerli ışıklarla yazdırılması gereken cümle.*
her ihanet sonrası soluğu tek yönde alıp sevgilinin kıçına tekme vurmuş şarkılarla '' ben terkettim '' mesajı verecek gayleri daha da kamçılayacak slogan.
bana göre yanlış bir önerme, gayler aldatılır diye bir durum yok bizi bu kadar çabuk yanlış yola sokan sitelerdir efendim,tanımadan etmeden aşkııaağğmmmm diyoruz, sanal dünya bizi iradesizleştiriyor
aldatma mevzusu kişinin kendine karşı olan saygısından başka bir durum değildir bence. siz sadık kaldığınız süre içerisinde oluyorsa yapılablecek birşey yok gibi aslında. sonuç olarak karşıdakinin kalbini yarıp içine size sadık kalması hususunu enjekte edebilecek değilsiniz, kişi kendinden eminse gerisi sorun değil açıkçası.
sadece gayler için değil her durumda geçerli olan bir durum bu.
her ölümlü tadacaktır... da... umarım bir ölümlü olarak sıramı savmışımdır.
yanılsamadır. hetero ilişkilerde durum farklı da, en ahlaksız bir bizlermiyiz sanıyorsunuz? kapitalist yaşam ve sosyal medya insan ilişkilerini paramparça etti. birkaç senelik bağlılık ardından kendimize yeniliyoruz. suç eşcinsellikte değil bizde... doymak bilmeyen iştahımız bizim katilimiz... sevgili olduğu halde grindr kullanmaya devam edenler, yalnız başına tekyöne gidip fıldır fıldır etrafta tur atanlar, iki vücut çalışmış adamı eşine tercih edenler... siz akşamları yatakta sarılacağınız bir bir adam ya da kadın isterken bir de başkalarını hayatıma nasıl dahil ederim diye düşünürseniz ilişkiniz çöker. bu benim için de geçerli başkaları içinde... şu her gay şöyledir, bu böyledir arabesk kalıplarından da vazgeçin. her gay kendi bacağından asılır. başarabilen için sevmek güzeldir.
gaylere özel bir durum değil bence. her ilişkide böyle bi ihtimal var.
doğru bir önerme. aldatma olayının gaylerle daha alakalı olduğu açık. hetero ilişkilerde de aldatma oluyor, insanoğlunun mayasında var bu kansızlık. fakat en azından heterolar ilişkilerini çok uzun süre aldatmadan sürdürebiliyorlar. gaylerse sapık, iki gün sevgilisiyle yatar kalkar sonra hornet yükler (ki aslında hiç silmemiştir), sonra yatacak başkalarını arar, bir de ne sikimeyse yalan söyler hornet yüklü değil diye, üste çıkmaya çalışır. aldatacaksın madem siktir git, ne diye sevgiliymiş gibi davranıyorsun. karaktersiz misin.

kabul edin işte, sapıksınız, sevgiden vs. anlamazsınız, anca sikiş sizin merakınız. kırk yaşına gelince de duruldum deyip sevgili arayacak kadar acizleşirsiniz. heteroları övmüyorum ama onlar en azından birbirleriyle uzun süre vakit geçirebiliyorlar, bazılarının sevgileri daha gerçekçi oluyor. bilmiyorum erkek erkeğe olduğumuz için mi böyle ama çoğunuz erkek erkeğe aşkın mümkün olmayacağını bile düşünüyorsunuz. kendi içinizde, kendi fikrinizde eşcinsellik olgusu seks temeli üzerine kurulmuş. bana çok bayağı/adi geliyor böyle tipler. onun bunun altına girip hiv virüsü kapıyorsunuz, sonra da hiv pozitif ne fark eder duyarı kasıyorsunuz. orospuluğun en âlâsını yapıp, toplum bizi niye dışlıyor diye ağlıyorsunuz. bu tip hayat tarzına sahip olanlar için bu yazı. tüm gayleri kapsamıyor.
gayler heterolardan daha çok aldatır mitini akıllara getiren önerme
yarası olan gocunmuş, durduramıyoruz.
bilimsel olarak erkek ve kadin beyninin farkli oldugunu hepimiz biliyoruz. konu sadece gaylere ozel bir durum degil, erkeklerde olma yuzdesi yuksek bir durum. malesef erkeklerin beyni sadakat konusunda pek iyi degil. gay iliskilerde aldatma oraninin cok yuksek olmasi bu sebepten. bu oran lezbiyen iliskilerde cok cok daha dusuk. bu acidan bakinca dogru bir onerme oluyor. sosyal medya ve dating uygulamalari cok yaygin artik ve secenek cok fazla. hal boyle olunca sadik kalan insan cok daha az oluyor.