her gay ihaneti tadacaktır

nasıl ki zincirlikuyu mezarlığının girişinde her canlı ölümü tadacaktır yazıyor, tekyönün girişine de şöyle yanar dönerli ışıklarla yazdırılması gereken cümle.*
her ihanet sonrası soluğu tek yönde alıp sevgilinin kıçına tekme vurmuş şarkılarla '' ben terkettim '' mesajı verecek gayleri daha da kamçılayacak slogan.
bana göre yanlış bir önerme, gayler aldatılır diye bir durum yok bizi bu kadar çabuk yanlış yola sokan sitelerdir efendim,tanımadan etmeden aşkııaağğmmmm diyoruz, sanal dünya bizi iradesizleştiriyor
aldatma mevzusu kişinin kendine karşı olan saygısından başka bir durum değildir bence. siz sadık kaldığınız süre içerisinde oluyorsa yapılablecek birşey yok gibi aslında. sonuç olarak karşıdakinin kalbini yarıp içine size sadık kalması hususunu enjekte edebilecek değilsiniz, kişi kendinden eminse gerisi sorun değil açıkçası.
sadece gayler için değil her durumda geçerli olan bir durum bu.
her ölümlü tadacaktır... da... umarım bir ölümlü olarak sıramı savmışımdır.
yanılsamadır. hetero ilişkilerde durum farklı da, en ahlaksız bir bizlermiyiz sanıyorsunuz? kapitalist yaşam ve sosyal medya insan ilişkilerini paramparça etti. birkaç senelik bağlılık ardından kendimize yeniliyoruz. suç eşcinsellikte değil bizde... doymak bilmeyen iştahımız bizim katilimiz... sevgili olduğu halde grindr kullanmaya devam edenler, yalnız başına tekyöne gidip fıldır fıldır etrafta tur atanlar, iki vücut çalışmış adamı eşine tercih edenler... siz akşamları yatakta sarılacağınız bir bir adam ya da kadın isterken bir de başkalarını hayatıma nasıl dahil ederim diye düşünürseniz ilişkiniz çöker. bu benim için de geçerli başkaları içinde... şu her gay şöyledir, bu böyledir arabesk kalıplarından da vazgeçin. her gay kendi bacağından asılır. başarabilen için sevmek güzeldir.
gaylere özel bir durum değil bence. her ilişkide böyle bi ihtimal var.
bunu sadece gay olarak nitelendirmek doğru gelmedi bana. heteroseksüel ilişkilerde de aldatma aldatılma durumu var. bence insan kendisini bilmeli aldatırım aldatılırım diye bi ilişkiye başlamakta zor veya bunun korkusu ya da durumuyla yaşamakta saçma.
gördüğüm kadarı ile evet doğru. ama bunun sebebi gay olmakla alakalı değil, sizin veya karşınızdaki adamın gelişememişliği ile alakalı. bu aldatma kısmını 20 lerin başındaki biri için anlayabilirim belki. tecrübesizlik, merak, kanın deli akması vs gibi. ama artık belli bir yaşa gelmiş, yaşanmışlıkları olan insanlarda hiç mi hiç anlayamıyorum. yahu bir insanın karnı acıktıysa yemek yer takım elbise almaz. insan az çok kendini ve gerçekten ne istediğini, neyi kaldırıp kaldıramayacağını anlayabilmeli özellikle belli bir yaştan sonra. buna göre de bir işe kalkışır veya kalkışmaz. hoş türk gaylerinin bir çoğunda iki gayin hakkaten arkadaş olabileceğine dair inanç bile yokken nasıl sadakate dayalı bir ilişkiye inanabilir ki ? inanması da gerekmez fakat inançları ile davranışları tutarlı olmalı. aldatan insan net söylüyorum gelişimini tamamlayamamış insandır.
gayliğin anatomisinde olan bir gerçek
bi yerden sonra ya aldatırsın ya aldatılırsın ya da open olursun. kimse yemesin burda birbirini. hayatında birinin olması sadece seviştiğin diğer kişinin seviyesini belirler. aldatmaya değer mi değmez mi olayı. bekarken aa iyiymiş deyip seviştiğin adam hayatında biri varsa, bu adamla birini aldatmaya değmeze evrilir. 40 yıllık tecrübem bu yönde. sevgilim olan kişiyi 2. gün aldatmıştım. aferin beklediğimden değil ama yapmasam feci pişman olurdum.