homofobik homoseksüel

genelde hareketlerini kontrol altında tutmaya çalışan kadınsı homoseksüellerdir. bellerinde sopa kırılabilir
en sinir olduğum homo türü. bunlar nedense sürekli-bilhassa feminenlere- ateş püskürürler. kendileriyle onları aynı kefeye koymazlar.sürekli onlardan yaratıkmış gibi bahsedip,bir şekilde homofobinin parçası olurlar.en korkak tiplerdir genelde...ne arkadaş,ne sevgili olunur bunlarla..çünkü ciddi ciddi aşamadıkları şeyler vardır.. <br> <br>yavrucum maskülensen bu seni ilgilendiren bir şey,sanane milletin efemineliğinden...
kendisini ileri derecede gizli bir gay- heteroseksüel dersek daha mutlu olur belki- olduğuna inandırmış, buna sığınarak eşcinselleri/eşcinselliği tukaka eden ve bu haliyle toplumsal ikiyüzlülüğe çanak tutan eşcinseldir. çatlak da olsa toplumun duymak istediği sestir. <br>
et yerim ama gözü olan hayvanları yemem diyerek balık yemeyen yada et yerim ama kanatları varsa yiyemem diyerek tavuk yemeyen vejeteryanlar gibidirler..
eşcinsel olduğu için diğer eşcinsellere saldırmayı kendisine hak sayan, bundan zevk alan, hayattaki tek dayanağı götüne giren yarraklar olan, o yarraklar olmayınca ona buna sataşan kişilere denir.
bu durumu kendisine yediremeyip, homofobi tepkilerini hat safha da yaşayan kişi / kişilerdir.
ancak bu kişiler !
banyo köşelerinde kendilerini parmaklayıp. evde, ''makatlarına'' sokulabilcek ne kadar alet edevat varsa içlerine kaçırıp hastanelere kaldırıldıklarında neredeyse 5 yaşındaki çocuğun bile, kıçı ile güleblecek bahaneler sunarak açıklama yapanlardır.
''bursadaki soda şişesi olayı''
adanalı karpuzcunun makatına giren şişe ...
gizli escinsellerin diğer heteroseksüel insanlar tarafından dışlanma, ötekileştirilme korkularından dolayı homofobik tavırlar icine bürünmek zorunda kaldığını, bu davranışların mahalle baskısından kaynaklanarak yapıldığını düşündüğüm davranışlardır. 
kişinin bu tutum icinde bulunurken mutsuz, yalnız ve çaresiz olduğu muhtemeldir. bu çok hassas konuda kan kusulur, kızılcık şurubu ictim denir zorla. 
(bkz: türkiye de eşcinsel olmak)
(bkz: homofobikler genelde gizli eşcinseldir)
yanında çok maskülen lezbiyen yada çok çok feminen gey gezdirmeyen eşcinseldir. onların yanında hemen kendi de out olacak sanar.
uzmanına sorduk, son günlerde tüm türkiyenin tartıştığı bu fenomen nedir diye. sayın çok kıymetlı etimolog fahrettin bey, bizi bakın nasıl aydınlattı:

" efenim şimdi homo sanskritçe kökenlidir ve yumuşaklık, anlamına gelir. fobi kelimesi ise etobur manasındadır. yani kırmızı et, tavuk eti gibi bilumum etleri yiyenleri tarif etmekte kullanılır. şimdi ikisi birleşince " yumuşak et yemeyi seven" manasını alıyor. homoseksüel ise bildiğiniz gibi, çok afedersiiz ibne gibi, top gibi vatandaşlarımızı tabir etmek için kullandığımız, vizigot kökenli bi kelimedir"
"toparlarsak efenim homofobik homoseksüel, gizligizli yumuşakkırmızıetyiyenibne demektir. isteğe balı olarak yumuşakbeyazet de yenebilir ki; sağlık uzmanlarının tavsiyesi bu yöndedir"
uzmanımızın görüşü böyle efendim. demek ki neymiş, bazı kırmızıet canavarı ibneler, kendi hemcinslerini kolayca yiyebiliyorlarmış, ve geride hiç bir delil bırakmıyorlarmış... vay adi ibneler...
geçen hafta bir ortamda tanıştığım ibne türü.kendisinin gay değil biseksüel olduğunu iddia etti .çok efeminen evet * eşcinselleri sevmediğini,bu türlerin kendisine zarar vereceğini dışarı da asla görüşmediğini de belirtti.bunları söylerken elleri havada sekizler çiziyor ve bir kadın gibi kelimeleri yayarak konuşuyordu.

ben fransız mürrebbiyemin tembihlediği gibi tam bir hanımefendi gibi hı hı diye başımı salladım.asla madilik yapmadım.ama ortak arkadaşımıza benim çok kadınsı olduğumu ve dışar da * görüşmeyeceğini söyleyince delirdim.şimdi dışarı da bir randevu verip onu sikmek istiyorum sözlük

velhasılkelam bize yine en çok zararı bu tip şekilci ve homofobik ibneler veriyor.bunlar yola gelmedikleri gibi sizin psikolojinizide bozar anam uzak durun.
yakın zamanda böyle biriyle tanıştım. sadece seks için bir araya geliyor bunun dışında hiç bir paylaşımı yok ve bariz eşcinsellerden nefret ettiğini söylüyor. boşaldıktan sonra çok kötü hissediyorum ve hemen ya kovuyorum yada onun yeriyse duş almadan hemen kaçıp gidiyorum diyor.
çıktığı kabuğu beğenmeyen civciv sendromu. hem bu hayatın içinde olayım aynı zamanda uzak durayım, hem toplumun ön yargılarını taşıyayım ama bu yargıları taşımıyor gibi hayapım. eleştirdiğim, kınadığım, eziklediğim ne varsa ben de aynısını yapayım ama kimse benim yaptıklarımı bilmesin. ben hala o doğru! dürüst, hayatıma kaldığım yerden devam edeyim diyen çok hücreli primatların yaşam düzeni. çoğunlukla bölünerek çoğaldıklarından parameciumlara akrabalıklarının olduğunu düşündüğüm fotosentez bir yaşama sahip prokaryot insan ırklarından oluşan kesim.
kendileri de gayet eşcinsel * * * * * olmalarına rağmen, eşcinsel insanlar arasında sınıf ayrımı yapıp, kendileri kadar "üst seviyede" olduğunu düşünmedikleri kişileri (bkz: elit gay) küçümseyen kimselerdir.

günlük hayatta en çok gördüğüm, kendileri dışardan anlaşılmayacak kadar maskülen olan eşcinsel erkeklerin, daha feminen olanlara bu şekilde davranmalarıdır.

+ lan bu x de tam bir puşt.
- abi ne diyorsun, sen de eşcinselsin işte.
+ ben eşcinselim oğlum ama puşt değilim.

şahsen duyduğum bir konuşmadır kendisi.

bu gibi insanların hızlıca nesilleri tükenmelidir, zira heteroseksüellerden gelen baskılara bir de homoseksüellerden gelen baskılar eklenince olay biraz sıkıntılı oluyor.
genel kanının aksine maskulenlik ve homofobi arasında bir doğru orantı yoktur. hatta şu ana kadar tanıştığım ve homofobik olduğunu gözlemlediğim bütün gayler gözlemlenebilir şekilde kadınsıydı. karikatürleri aratmayacak diyaloglara girmişliğim vardır bunlarla.

homofobi de sanırsam sınırları herkes tarafından bir daha bir daha çizilen kavramlardan biri zaten. heteroseksüel erkeklerin kadınlara, heteroseksüel kadınların erkeklere giydirdiğine şahit olmuşsunuzdur. bazen bir isyan modu vardır böyle. her şeyi homofobiyle ilişkilendirmemek lazım.
kendisi gibi olmayan her şeyi garipsemeyi, sevmemeyi, iğrenmeyi öğrenerek yetişmiş homoseksüelin kendisi gibi olmayan eşcinsele duyduğu nefret olarak tanımlanabilir.

kadınsı erkeklerden iğrenen adam gibi gayler ve erkeksi kadınlara küçümseyerek bakan kadın gibi lezbiyenlerle doludur ortalık. tam tersi de geçerlidir tabi.
  • /
  • 3