homofobik homoseksüel

kendileri de gayet eşcinsel * * * * * olmalarına rağmen, eşcinsel insanlar arasında sınıf ayrımı yapıp, kendileri kadar "üst seviyede" olduğunu düşünmedikleri kişileri (bkz: elit gay) küçümseyen kimselerdir.

günlük hayatta en çok gördüğüm, kendileri dışardan anlaşılmayacak kadar maskülen olan eşcinsel erkeklerin, daha feminen olanlara bu şekilde davranmalarıdır.

+ lan bu x de tam bir puşt.
- abi ne diyorsun, sen de eşcinselsin işte.
+ ben eşcinselim oğlum ama puşt değilim.

şahsen duyduğum bir konuşmadır kendisi.

bu gibi insanların hızlıca nesilleri tükenmelidir, zira heteroseksüellerden gelen baskılara bir de homoseksüellerden gelen baskılar eklenince olay biraz sıkıntılı oluyor.
genel kanının aksine maskulenlik ve homofobi arasında bir doğru orantı yoktur. hatta şu ana kadar tanıştığım ve homofobik olduğunu gözlemlediğim bütün gayler gözlemlenebilir şekilde kadınsıydı. karikatürleri aratmayacak diyaloglara girmişliğim vardır bunlarla.

homofobi de sanırsam sınırları herkes tarafından bir daha bir daha çizilen kavramlardan biri zaten. heteroseksüel erkeklerin kadınlara, heteroseksüel kadınların erkeklere giydirdiğine şahit olmuşsunuzdur. bazen bir isyan modu vardır böyle. her şeyi homofobiyle ilişkilendirmemek lazım.
kendisi gibi olmayan her şeyi garipsemeyi, sevmemeyi, iğrenmeyi öğrenerek yetişmiş homoseksüelin kendisi gibi olmayan eşcinsele duyduğu nefret olarak tanımlanabilir.

kadınsı erkeklerden iğrenen adam gibi gayler ve erkeksi kadınlara küçümseyerek bakan kadın gibi lezbiyenlerle doludur ortalık. tam tersi de geçerlidir tabi.
heteroseksüelliğini belirgin bir şekilde açığa vuran kişiler bile eşcinsel eğilimlere sahip olabilir. homofobik olan heteroseksüel erkeklerin kendilerine gösterilen eşcinsel resimlerden, homofobik olmayanlara kıyasla çok daha fazla tahrik olduğu gözlemlenmiştir. kaynak: http://gaykedi.blogspot.com
bireyin suçu var mıdır, vardır. sistemin suçu var mıdır? yemin edin ki vardır.
şimdi bu tiplerin belli takıntıları vardır:

pasif olmam
erkek adamın erkek sevgilisi olur * *
dısarda iki dost evde iki sevgili
...
liste uzayıp gider.
dışarda aslan kesilir, yatakta süt dökmüş kedi.
bir çoğu eşcinsel ilişkiye "göt sikmek" olarak bakar.

- kanka şu mehmet çok tatlı çocuk ya.
- pasif o, ben onu siktim.
- yahu ben pasif mi aktif mi diye düşünmüyorum, çok tatlı bir tip gözler, sakallar, dudaklar, onu söylüyorum.
- boşver, çok güzel götü var, siktim ben onu.
- mavi ekran üstü mavi ekran ???
bu nasıl bir tutarsızlıktır arkadaş anlamadım ne yani senin ne farkın var bizden neyin kafası bu homofobik homo diyerek affınıza sığınıyorum yazarcanlar * * * * * hepimiz gayiz bu kavga ne diye *
bir eşcinselin , baska bi eşcinseli ötekileştirmesidir.derin bi mevzu aslında.farkında değiliz belki ama hepimiz az çok homofobik escinseliz...
perihan magden?in yillar once bir yazisinda dile getirdigi aci gercektir.
bu ulkenin homolari kadar homofobik yoktur seklinde bir cumledir
şu dünyada kişisel ve sosyal yaşamda en çok sınandığım homoseksüel kardeşlerimiz.*

çirkef, kıskanç, kötü terbiye almış olanı, gelişememiş homostatik denge kurbanı olanı ve kendine biçtiği paye etrafında yükselmeye çalışırken önüne çıkanı ezmeyi şiar edinmiş olanı en zararlı homofobik homoseksüel alt türleri kanımca. kendisiyle ilgilenilmedikçe çıldırıp, sırf dikkat çekmek saikiyle hareket edip ve tüm bunlara rağmen başaramayıp amacına ulaşamayanı da gördüğüm en esaslı dramatik görsel bu arada.
en tehlikeli, çoğunlukla gizli, tedaviye muhtaç eşcinsel profilidir.
trend midir nedir sağım, solum, alt ve üst kısımlar, kuzeybatı, kuzeydoğu hatta yengeç ve oğlak dönenceleri bile, seksüelliğine saygı beklerken aynı seksüel eğilimde olana nefretle bakanla doldu. bu ateist dindar, ya da namuslu orospu yahut eşcinsel heteroseksüel gibi bir arada bulunması terimsel ve maddi açıdan mantık kuralları ile çelişen iki havramın gereksiz birlikteliği gibi.

aynı anda homoseksüel ve homofobik olabilen sözde eşcinsellerin artık eşcinsel olmadığını düşünüyorum, bu başka bir şey ve adının başka şekilde konulması gerektiği çok açık.
bugün karşılaştığım tutarsız ibne modeli. "nonoş sevmem full erkek olacak" diyor herife bak.
her gün yeni bir şey öğreniyorum sözlük. bugün öğrendiğim şey ise ne kadar mantıksız ve aptalca değerlere inanırsa inansın dünyada her çeşitten insan olduğu. kabullenmek gerek belki ama bir yere kadar yani.
bu gece yaşadığım olay ne kadar kötü birşey ibne top neyse de o kadar çirkin benzetmeler o kadar ağır sözler işittim ve rezil edildim ki 1 dk içinde bütün hayatımdan soğudum yazık böyle olurken heterolardan kabul bekliyoruz 3-5 am budalası aktifim gayim diyip işini görüyor prim yapıyor
sanılanın aksine "full aktif" sikiciler kadar "sadece sik beni" tayfasında da görülür. her iki grubun ortak özelliği toplumsal normlara sıkı sıkıya bağlanmaları ve sıkı bir tövbeden sonra her şeyin geçeceğine inanmalarıdır. iki grupta eşcinsel ilişkiyi alkol içmek, sigara kullanmak gibi bir şey sanırlar. ilerde evlenirsin geçer. o kadar yani.

bir de içlerinde "gel beni sikte sikmeyi unutma" diyen ap'ler vardır. "ilerde bir kadınla evlenmeyecek misin," diyorlar. bütün ereksiyonumu kaybediyorum bunlar yüzünden.
  • /
  • 3