homofobik homoseksüel

bireyin suçu var mıdır, vardır. sistemin suçu var mıdır? yemin edin ki vardır.
şimdi bu tiplerin belli takıntıları vardır:

pasif olmam
erkek adamın erkek sevgilisi olur * *
dısarda iki dost evde iki sevgili
...
liste uzayıp gider.
dışarda aslan kesilir, yatakta süt dökmüş kedi.
bir çoğu eşcinsel ilişkiye "göt sikmek" olarak bakar.

- kanka şu mehmet çok tatlı çocuk ya.
- pasif o, ben onu siktim.
- yahu ben pasif mi aktif mi diye düşünmüyorum, çok tatlı bir tip gözler, sakallar, dudaklar, onu söylüyorum.
- boşver, çok güzel götü var, siktim ben onu.
- mavi ekran üstü mavi ekran ???
bu nasıl bir tutarsızlıktır arkadaş anlamadım ne yani senin ne farkın var bizden neyin kafası bu homofobik homo diyerek affınıza sığınıyorum yazarcanlar * * * * * hepimiz gayiz bu kavga ne diye *
bir eşcinselin , baska bi eşcinseli ötekileştirmesidir.derin bi mevzu aslında.farkında değiliz belki ama hepimiz az çok homofobik escinseliz...
perihan magden?in yillar once bir yazisinda dile getirdigi aci gercektir.
bu ulkenin homolari kadar homofobik yoktur seklinde bir cumledir
şu dünyada kişisel ve sosyal yaşamda en çok sınandığım homoseksüel kardeşlerimiz.*

çirkef, kıskanç, kötü terbiye almış olanı, gelişememiş homostatik denge kurbanı olanı ve kendine biçtiği paye etrafında yükselmeye çalışırken önüne çıkanı ezmeyi şiar edinmiş olanı en zararlı homofobik homoseksüel alt türleri kanımca. kendisiyle ilgilenilmedikçe çıldırıp, sırf dikkat çekmek saikiyle hareket edip ve tüm bunlara rağmen başaramayıp amacına ulaşamayanı da gördüğüm en esaslı dramatik görsel bu arada.
en tehlikeli, çoğunlukla gizli, tedaviye muhtaç eşcinsel profilidir.
trend midir nedir sağım, solum, alt ve üst kısımlar, kuzeybatı, kuzeydoğu hatta yengeç ve oğlak dönenceleri bile, seksüelliğine saygı beklerken aynı seksüel eğilimde olana nefretle bakanla doldu. bu ateist dindar, ya da namuslu orospu yahut eşcinsel heteroseksüel gibi bir arada bulunması terimsel ve maddi açıdan mantık kuralları ile çelişen iki havramın gereksiz birlikteliği gibi.

aynı anda homoseksüel ve homofobik olabilen sözde eşcinsellerin artık eşcinsel olmadığını düşünüyorum, bu başka bir şey ve adının başka şekilde konulması gerektiği çok açık.
bugün karşılaştığım tutarsız ibne modeli. "nonoş sevmem full erkek olacak" diyor herife bak.
her gün yeni bir şey öğreniyorum sözlük. bugün öğrendiğim şey ise ne kadar mantıksız ve aptalca değerlere inanırsa inansın dünyada her çeşitten insan olduğu. kabullenmek gerek belki ama bir yere kadar yani.
bu gece yaşadığım olay ne kadar kötü birşey ibne top neyse de o kadar çirkin benzetmeler o kadar ağır sözler işittim ve rezil edildim ki 1 dk içinde bütün hayatımdan soğudum yazık böyle olurken heterolardan kabul bekliyoruz 3-5 am budalası aktifim gayim diyip işini görüyor prim yapıyor
sanılanın aksine "full aktif" sikiciler kadar "sadece sik beni" tayfasında da görülür. her iki grubun ortak özelliği toplumsal normlara sıkı sıkıya bağlanmaları ve sıkı bir tövbeden sonra her şeyin geçeceğine inanmalarıdır. iki grupta eşcinsel ilişkiyi alkol içmek, sigara kullanmak gibi bir şey sanırlar. ilerde evlenirsin geçer. o kadar yani.

bir de içlerinde "gel beni sikte sikmeyi unutma" diyen ap'ler vardır. "ilerde bir kadınla evlenmeyecek misin," diyorlar. bütün ereksiyonumu kaybediyorum bunlar yüzünden.
bir örneğine zihin gücüyle ince çubukları orasına burasına dürtükledim ama sanırım hissetmedi, burada yazayım da bu yükün altında tek başıma kalmayayım.

bu şahıs drag queen olabilecek kadar bakımlı bir crossdresser. iki hayat yaşıyor; gündüzleri normal işinde gücünde geceleri ise testesteron hormonlu dişi.
2015 pride için yaptığı yorum:

-bayağı ibneler duyduğu "gurur" için acziyetlerini çığırıyorlar.

sorarım size beybiler: s.ker misin, ramazan kolisi yapıp sultanbeyli'de mi dağıtırsın.
kesinlikle, seri terapi yoluyla tedavisi gereken iğrenç yaratıklardır...
son zamanlarda en çok karşılanan insan tipi.
sanılanın aksine aktif geylerden çok pasif geylerde daha yaygındır. sabah akşam xl peşinde koşan adamların üstlerini biraz kazısanız altından leş gibi homofobi hakaretler çıkıyor. çekemedikleri gayi direkt buradan vuruyorlar. göt siktirmenin aşağılayıcı olduğunu falan düşünüyorlar. cidden ilginç kafalar.

gaga bulut denen kanser kendisini eleştiren heteroya bu tarz bir hakaret etmiş. ne demek istediğime çok güzel bir örnek.

kesinlikle homofobik biseksüelden yeğdir. en azından kadın-erkek ilişkisi lehine bir arzu hiyerarşisi kurmaz, karşı cinsiyete romantik-cinsel yönelme hallerini homofobikçe yüceltmez-kutsallaştırmaz.
  • /
  • 3