homofobik homoseksüel

sanılanın aksine aktif geylerden çok pasif geylerde daha yaygındır. sabah akşam xl peşinde koşan adamların üstlerini biraz kazısanız altından leş gibi homofobi hakaretler çıkıyor. çekemedikleri gayi direkt buradan vuruyorlar. göt siktirmenin aşağılayıcı olduğunu falan düşünüyorlar. cidden ilginç kafalar.

gaga bulut denen kanser kendisini eleştiren heteroya bu tarz bir hakaret etmiş. ne demek istediğime çok güzel bir örnek.
kesinlikle homofobik biseksüelden yeğdir. en azından kadın-erkek ilişkisi lehine bir arzu hiyerarşisi kurmaz, karşı cinsiyete romantik-cinsel yönelme hallerini homofobikçe yüceltmez-kutsallaştırmaz.
ataerkil toplumda yetişen bir homoseksüelde görülebilecek iç savaş hali
eskiden ben. afedersiniz 31 çekince bile 2 gün pişman olurdum "neden pipileri düşündün öhü öhü :(" diye. eşcinselleri sevmezdim, eşcinselliği doğrulayan fikirleri sevmezdim, tersine inanırdım. doktora gidip "ben gay'im bana ilaç falan verin" bile dedim. ulan eşcinsellikten kurtulma duası okudum. sonra geçti. öf ne salakmışım bak kızdım şimdi eski halime. olsun ben onu o haliyle de seviyorum. canım mal eski halim benim.
hepimizin bir dönem içinden geçtiği durum. garip değil, gayet anlaşılır. önemli olan bilinçli bir şekilde kabullenip atlatmak. tabi başarabildim mi? oraya girmeyelim.
full aktiftim hatta heteroydum az önce ben ne yaptım diyerek yataktan fırladıkları gibi duşun altına girerler.sonrada ışık hızında giyinip yüzünüze bile bakmadan hızla olay yerinden uzaklaşırlar.
gayim ve gayleri sevmiyorum gibi cümleler duyabiliyorum bi arkadaşım bu şekilde ama kendine göre haklı yanları var .
yazılabilecek çok şey var. genelleme yapma suretiyle kendince belli fikirlerini açıklamaya çalışırken homofobik damgası yemiş birinden bahsetmiyorsak -ki öyle birinden bahsetmediğimizi biliyorum- inanılmaz bir gafletin içerisinde yer alan kişidir. aslına bakarsak “homofobi” gibi bir kavram nasıl var olabiliyor anlayabilmiş değilim. sarı saçlı insanlardan nefret ediyorken sarı saçlı olmak gibi bir durum bu. yazık...
lgbt topluluğu adı altında kendi içlerinde her konuda tekdüzeleşip heteroseksüellerden aykırı olmaya çalışan ve bunu herkesten bekleyen aklı kıt insanlara karşı homofobiğim. onlar beni temsil edemez, böyle bir şeyi de hiç istemedim zaten.
bir psikiyatriste görünmesi gereken şahıs zannımca...
homofobik bir homosexüel olarak ötekileşmekten veya korkmakdan dolayı homofobik değilim , lgbt bireylerinin davranışları , düşünce biçimleri , yaşam biçimleri o kadar berbat ve rezil ki nefret etmemek mümkün değil , acınası hayatlar yaşıyorlar saygı duyuyorum görünce lakin nefret ettiğim gerçeği var …
  • /
  • 3