homofobik homoseksüel

bir örneğine zihin gücüyle ince çubukları orasına burasına dürtükledim ama sanırım hissetmedi, burada yazayım da bu yükün altında tek başıma kalmayayım.

bu şahıs drag queen olabilecek kadar bakımlı bir crossdresser. iki hayat yaşıyor; gündüzleri normal işinde gücünde geceleri ise testesteron hormonlu dişi.
2015 pride için yaptığı yorum:

-bayağı ibneler duyduğu "gurur" için acziyetlerini çığırıyorlar.

sorarım size beybiler: s.ker misin, ramazan kolisi yapıp sultanbeyli'de mi dağıtırsın.
kesinlikle, seri terapi yoluyla tedavisi gereken iğrenç yaratıklardır...
son zamanlarda en çok karşılanan insan tipi.
sanılanın aksine aktif geylerden çok pasif geylerde daha yaygındır. sabah akşam xl peşinde koşan adamların üstlerini biraz kazısanız altından leş gibi homofobi hakaretler çıkıyor. çekemedikleri gayi direkt buradan vuruyorlar. göt siktirmenin aşağılayıcı olduğunu falan düşünüyorlar. cidden ilginç kafalar.

gaga bulut denen kanser kendisini eleştiren heteroya bu tarz bir hakaret etmiş. ne demek istediğime çok güzel bir örnek.

kesinlikle homofobik biseksüelden yeğdir. en azından kadın-erkek ilişkisi lehine bir arzu hiyerarşisi kurmaz, karşı cinsiyete romantik-cinsel yönelme hallerini homofobikçe yüceltmez-kutsallaştırmaz.
ataerkil toplumda yetişen bir homoseksüelde görülebilecek iç savaş hali
eskiden ben. afedersiniz 31 çekince bile 2 gün pişman olurdum "neden pipileri düşündün öhü öhü :(" diye. eşcinselleri sevmezdim, eşcinselliği doğrulayan fikirleri sevmezdim, tersine inanırdım. doktora gidip "ben gay'im bana ilaç falan verin" bile dedim. ulan eşcinsellikten kurtulma duası okudum. sonra geçti. öf ne salakmışım bak kızdım şimdi eski halime. olsun ben onu o haliyle de seviyorum. canım mal eski halim benim.
hepimizin bir dönem içinden geçtiği durum. garip değil, gayet anlaşılır. önemli olan bilinçli bir şekilde kabullenip atlatmak. tabi başarabildim mi? oraya girmeyelim.
full aktiftim hatta heteroydum az önce ben ne yaptım diyerek yataktan fırladıkları gibi duşun altına girerler.sonrada ışık hızında giyinip yüzünüze bile bakmadan hızla olay yerinden uzaklaşırlar.
  • /
  • 3