hoşlanılan erkeğin motor çıkması

sevgilinin motor çıkması kadar kötü bir durum değildir.
ilk olacak diyen kişinin motor çıkması kadar kötü değildir.
yol yakınken kontağı kapatın yoksa en ufak kazada ciddi hasarla çıkarsınız.
bunu keşfedenlere yönelik şunu söyleyebilirim:iyi seyirler.
hayatıma aldığım insanların benden önce ne yaptığı ile hicbir zaman ilgilenmedim. her insanın boşluğa düştüğü dönemler illaki olmuştur. önemli olan yaşanacak ilişki ile geçmişe sünger çekebilmektir. o dönemlerini unutturacak kadar mesut bir ilişki yaşatabiliyor musun adama? sen ona bak! gerisi hikaye...
(bkz:tırtılım)
orospuya aşık olan keko için de (bkz:ben)
dating applerinde dolaşırken karşılaşılan kişilerden hangilerinin her hafta yeni yeni insanlarla görüştüğü belli değil, öyle bir sevgili istemiyorum, ya da bunu gözümün içine sokmamalı en azından fotoğraflarla falan
istemsiz kıskançlıklar yaratırken o kıskançlık dalgaları arasında "asıl ben ne işler çevirdim?" diyebiliyorsa sorun olmayacaktır.

heteronorm gereği toplumumuzda hâkim bakire kadınla evlenme geleneğinin eşcinsel kısma yansıması olduğu kadar eşcinsel olmayı her yerde vermek, herkesi sikmek olarak sanan kesimin bitmeyen "düşün, düşün, boktur işin" spiralidir.

"ilkin olam aşgım" (73. perde), "ilkimsin aşgım" (96. bölüm), "ben daha önce hiç böyle sevmedim" (hem sevdi hem de sevmemişken birçok kez bu ifadeyi kullandı), "ilk beni böyle harcayansın, daracığım, çok büyüksün" (kadıköy vergi dairesine giren çıkan sayısı daha az, dar dediği kara delik mübarek, büyük de beş yaşında gelişimini tamamlayıp rafa koymuş) gibi ifadeler azalarak bitmelidir.
  • /
  • 2