hoşlanılan erkeğin ter kokusu

sevdiğim adamın ter kokusundan fazla tüm vücudum onun teriyle olabilir
lahmacun ve ölü vaşak kokmuyorsa muhteşemdir.
ter binlerce yıldır canlıların çiftleşmesine önayak olan bir vücut sıvısıdır.

aralarında hla doku uyumu olan insanlar genellikle birbirlerinin kokularını sevmezler. bu da genellikle kardeşiniz ve gen uyumunuzun fazlaca benzediği kişiler oluyor. hatta doku uyumu olan kişilerin kokudan iğrenmesi de tür olarak çoğunlukla enset ilişkiye meyilli olmayışımızı açıklıyor diyenler var.

yani hoşlanılan kişinin ter kokusunun hoş gelmesi çok normal, hoşunuza gitmiyorsa de üzülüp kişiyi örselemeyin ilerde bir böbreği lazım olabilir *
candır o koku ... tiksinmem ki
sizi kişiye alıştıran kokudur. her gece sarılıp yatınca o koku üzerinize siner, size huzur verir. ayrılınca o kokuyu özler, o kokuyu ararsınız.
çiçekli şekerli değil de odunsu hafif tütsülü kokanını makbul buluyorum.
şimdi üç ihmal düşündüm.
ilki iş üzerindeyken ben terlettiysem eseriyle gurur duyan bir ressam misali tablomun önüne geçer seyre dalarım, zaten o an bir sürü salgıyla havada yığınla duyguyla karışır afrodizyak etkisi yapar. terini yalayamaya imtina edeceğiniz erkekle sikişmiyorsunuzdur, anam babam usulü sikiş olmaz, unutmayın o ter sizin için dökülüyor, erkeğimden çıkan hiçbir damlayı ziyan etmem.
ikinci ihtimal sıcaktan dolayı terliyorsa libidokiller'dır, hele kıyafetinin üzerinden belli oluyorsa...
üçüncü bir ihtimal de vardır ki o da başkası ve hatta başkaları sevgilinizi terletmiştir, işte tam o an sevgilinizi bastıysanız moral bozmadan kuyruğu dik tutarak threesome'a foursome'a billionsome'a artık her neyse girişin, hayat kısa.
görüyorum ve arttırıyorum: hoşlanılan erkeğin taşak kokusu
nasıl koktuğuna göre değişkenlik gösterir. ve evet ter kokusu tahrik ediyor diyebilirim.
uzun süre yıkanmamış bir ter kokusu değil de banyo haptıktan sonraki saatlerde terlenirse eğer işte o ter kokusunu seviyorum. temiz bir ter kokusu
pastırmaları, sucukları gömdükten sonra terlemişse işleri değiştirir. aşk gibi güçlü bir duygunun bir süre boyunca kesilmesine neden olur.
asla anlayamayacağım ve kabul edemeyeceğim, seksten soğutan ve sadece bazen kendi kokumu sevdiğim koku türü.
varsa cennet böyle kokar
  • /
  • 3