hoşlanılan erkeğin ter kokusu

çoğu zaman kokuların en güzelidir, hiç dert edilmeyendir.
aynı kokuyu ameleden duyduğunda tiksindiğin, hoşlandığından duyduğunda mest olduğundur.
otobüste duysan öğürtü gelir ama sevdiğinden duyduğunda parfümü olsa üstüne sıkasın gelir.enteresandır.
hiç bir şekilde, tahammül edemiyeceğim birşeydir ter kokusu.
heleki terk koktuğu halde, bunun önlemini almayan bir sevgili... ağaçkakan gibi kafasına kakarım.
sevişme sırasındaki üstün performans sonucunda elde edilmişse hayranlık uyandırır. ve partneriniz/sevgiliniz elinizden güzel bir keseyi hak eder.
kokan kişiden hoşlansamda hoşlanmasamda sevmediğim kokudur. bu devirde ter kokusumu kaldı arkadaş? @4 dediği gibi alsın önlemini. hem temizliğine hem yiyip içtiğine dikkat etmeli insan. birde şu konu var tabi (bkz: hoşlanılan erkeğin ağız kokusu)
değişken hal.

eğer ter kokan sevgili ise hoşa bile gidebilir bu koku. kötü kokmaz o anda sana. sonrasında da özlersin. özlediğin için kendine inanamasan da özlersin işte. sana yanındaki adamın erkek olduğunu kanıtlar. uyandığında elinin içindeki teri öpersin mesela. aşkım ter kokuyor muyum diye sorduğunda burnunu koltukaltına sokarsın.

bunun bir değişik versiyonu sevişirken terler adamın. ama adam senin ya alnından dudağına damlayan terini seversin o anda.
sevgilinin koltukaltın da uymak için iyi bir neden.erkeğin en has kokusu,onu kabullenmenin başka bir yolu bile olabilir.onu özlerken burnunuza gelen kokusudur.
ter kokusu hiçbir şekilde hoşuma gitmez. temiz olsun mis koksun. parfume gerek yok. ten kokusu güzel. ama temiz olmalı
bağımlılık yapabilecek koku.
kazara kendim koksam kendimden tıksınırım ama sevdiğim kişide hiç bir zaman batmaz ve dünyanın en tatlı kokusu olur benim için, nasıl bir iştir halen çözemedim *
koltuk altına yatıp uyunulası yaratık olan sevdiceğinin, maraton koşup gelse bile mis gibi duyumsadığın vücut salgısıdır.
azıcık deodorant sıkılır sabahtan. sonra öğlen sevişilir, geceye kadar çıkılmaz yataktan. leş gibi terlenir. sonra o eşsiz karışım gece boyu koklanır koltukaltı veya çevresine kafa konup. afiyet bal olsun efenim.
çocukluğumda da hassas olduğum konudur . jean baptiste grenouille olmasam da , bunun bende etkisi çok büyük . kokusunu sevmeli insan sevdiğinin .
http://tr.wikipedia.org/wiki/Koku:_Bir_K...
herhangi bir parfümden çok daha çekicidir. arzuladığınız erkeğin ten kokusu sonuta mmm.
kendi ter kokuma bile tahammül edemeyen bir insan olarak hoşlandığım kişinin ter kokusuna asla tahammül edemem.
  • /
  • 3