hoşlanılan erkeğin ter kokusu

o bile hoş gelir aşık olan, seven insana.
dünyanın en güzel kokularından biri. yemişim 300 tl lik parfüm kokusunu.
gülsuyu kokusuyla eştir.
sadece tahmin, ilk tecrübeden sonra gelirim tekrar.
seviyosanız 200 300 lira bayıldığınız bilimum fransız parfümlerinden daha güzel kokacak olan kokudur
hiç sevmedim bir sabun kalıbı ya da parfüm şişesiyle sevişmeyi;ama temizlikte şart
sokar banyoya romantizm adı altında kafasına hacı şakiri vura vura güzelce yıkarım sonra da mis oldun mis der yatağa atarım.
valla sevdiğim adamı bilemeyeceğim ama bazı adamların ter kokusu hakikaten koklanmaya değer olabiliyor. mesela askerde bir ankaralı çocuk vardı. 12 gün boyunca karakolda sular kesildiydi. herkes o kadar kötü kokuyordu ki yemeğini çöpten çıkaran itler bile daha güzel kokuyordu. kullanılan hiçbir kolonya ya da parfüm yaydığımız kokuyu bastıramıyordu. ama işte o çocuk garip bir şekilde çiçek kokusuna benzer bir ter kokusu yayıyordu etrafına. üstelik herhangi bir kolonya ya da parfüm kullanmadan. ben öyle şey görmedim. çocuk ermiş miydi acaba.
çok rahatsız olunmaması ancak yalarım, dilimle temizlerim, parfüm niyetine kullanırım gibisinden abartılmaması gereken kokudur.
hoşlanılan erkeği bulduk da ter kokusu kaldı allasen dediğim başlık. nerdesiniz ortaya çıkın.
severim, gram iğrenmem. parfümden çok daha iyidir.
en sevilesi kokudur benim için sevgilinin ter kokusu. misk-i amber mübarek.
en iyi afrodizyaklardan birisi olabilecek niteliktedir.
henüz tecrübe edemediğim kokudur.whatsapp'dan çıkmadan önce büyük harflerle''duşa giriyorum kuzu,çıkınca yazarım.''dan kaynaklanıyor olsa gerek.*
aşıksam sorun olmaz, sadece hoşlanıyorsam rahatsız edici olabilir. aslında ter kokusu bazen çok sexi olabiliyor, ama buram buram kokmadığı sürece. eğer cidden buram buram kokuyorsa söylerim çünkü ben rahatsız olmasam başkaları olacak. yalnız bir ayak kokusu değildir ter kokusu.
temiz vücutta ilk ter kokusu bizimlesin.
ama kirli, günlerce temizlenmemiş bir vücutta, üst üste birikmiş terin kokusu... yok değil deliler gibi sevsem, çocuğum olsa çekilmez.
benim platonik aşkım ter kokmuyor. üzülsemmi sevinsemmi bilemedim. gerçi platonik zaten her türlü bana bir yararı yok.
mest eder, esasen ona ait her şey seni mest eder.
valla fetiştir, güzeldir. koltukaltı yalanır, emilir. hele bir de kıllıysa, daha da şukela! taşağı da terli ve kıllıysa, duble şukela!!
üst üste terlememişse güzel kokar sevdiğiniz olduğu için.
  • /
  • 3