hoşlanılan erkekle duş almak

duş dediğiniz ayrıntılarla gizli bir olay ve genelde tek başına yapılır fekat sevdiğiniz erkekle liner gideri yamuk bir yerde duş almak o kadar keyfliki anlatamam hele yerdeki yamuk liner gideri fark eden insan sizin için ne kadar önemliyse o kadar güzel oluyor. killing me softly
anlayamadığım şey bu yazarların her biri sanıyorum muazzam lüks, komple tavandan tesisatlı duşlara sahip. bir ben miyim yahu iki kişi duşa girdiğinde asla suyun iki kişiye de aynı anda gelmediğini yaşayan? hiç hayallerdeki gibi bir an değil benim için.

karşındaki senden hoşlanmıyorsa kabusa dönecektir. sen onda bakarken o sabunlanmaya devam edecek, işine bakacaktır. sen de suyun sana gelmemesi nedeniyle titreyeceksin.
insanın sonlandırası gelmeyen aktivitedir. önce partnerlerin vucutları diğeri tarafından sırayla köpüklenir yıkanır daha sonra sıcacık suyun altınta romantik dakikalar geçirilir.
aynı suyun sıcaklığında buluşmak. güzel bir deneyim olabilir.
geniş küvetli ve jakuzili duşlarda keyif veren, duşakabinli banyolarda azap yaratan durum. lakin duşakabine 2 kişi sığabilmek hayli zor. hoşlanılan kişiyi yıkamak hayli zevklidir hehe.
icinde oturup 4 kisi pisti oynayacak buyuklukte dusakabinler dunyanin kimi yerlerinde standart oldugundan dusakabinli senaryolarda da gayet guzel olan eylem. hoslanilan kisi, hoslanildigini bilmiyorsa cok enteresan bir durum olabilir bu tabii.

bunun benzer bir ornegi de spor salonunda bayagi gozunuze kestirdiginiz biri ile yanyana (arada ayrim olmadan) dus almaktir. insana adrenalin asilar.
sevgilisi 110 kilo olan biri için zorlayıcıdır. olsundur ıslanmış bir bedene sımsıkı sarılmak gbisi yoktur.
çok da büyük bir numarasının olduğunu düşünmediğim eylem. kendi kendinize duş alın işte. yaşlandım mı ben ayol?
beklenti klip tanında ama veridiği etki düş kırıklığı olan eylem.
seksli şeylere girişildiğinde tehlikeli olabilen aktivitedir. bazı insanlar sevmez.
erkeğimi yıkamak, yıkanırken cilve yapmak, vücudumu vücuduna sürtmek, saçını şampuanlamak, bu sırada ufacık öpüşlerle tahrik etmek, liflemek, liflerken erkeğimin sikine taşaklarına özel masaj yapmak paylaşımların ve özel anların dibidir adeta. çok severim. birbirine daha yakınlaştırır, seks gibi olmayan en sekse yakın tahrik ediciliktedir. bir de duş bitmeden bir son oralla erkeğin aklını başından almak ayrı bir keyif unsurudur.
insan bir süre sonra duşa yalnız girmek istemiyor.
  • /
  • 3