hoşlanılan erkekle duş almak

aynı suyun sıcaklığında buluşmak. güzel bir deneyim olabilir.
geniş küvetli ve jakuzili duşlarda keyif veren, duşakabinli banyolarda azap yaratan durum. lakin duşakabine 2 kişi sığabilmek hayli zor. hoşlanılan kişiyi yıkamak hayli zevklidir hehe.
icinde oturup 4 kisi pisti oynayacak buyuklukte dusakabinler dunyanin kimi yerlerinde standart oldugundan dusakabinli senaryolarda da gayet guzel olan eylem. hoslanilan kisi, hoslanildigini bilmiyorsa cok enteresan bir durum olabilir bu tabii.

bunun benzer bir ornegi de spor salonunda bayagi gozunuze kestirdiginiz biri ile yanyana (arada ayrim olmadan) dus almaktir. insana adrenalin asilar.
sevgilisi 110 kilo olan biri için zorlayıcıdır. olsundur ıslanmış bir bedene sımsıkı sarılmak gbisi yoktur.
çok da büyük bir numarasının olduğunu düşünmediğim eylem. kendi kendinize duş alın işte. yaşlandım mı ben ayol?
beklenti klip tanında ama veridiği etki düş kırıklığı olan eylem.
seksli şeylere girişildiğinde tehlikeli olabilen aktivitedir. bazı insanlar sevmez.
erkeğimi yıkamak, yıkanırken cilve yapmak, vücudumu vücuduna sürtmek, saçını şampuanlamak, bu sırada ufacık öpüşlerle tahrik etmek, liflemek, liflerken erkeğimin sikine taşaklarına özel masaj yapmak paylaşımların ve özel anların dibidir adeta. çok severim. birbirine daha yakınlaştırır, seks gibi olmayan en sekse yakın tahrik ediciliktedir. bir de duş bitmeden bir son oralla erkeğin aklını başından almak ayrı bir keyif unsurudur.
insan bir süre sonra duşa yalnız girmek istemiyor.
  • /
  • 3