hoşlanılan kişinin tam bir odun olması

kışın şöminede, odun sobasında, yazın odun ateşinde pişirilecek yemekler için vb. kullanılabilir. hemen dışlanmamalı!
panseksüel olduğunuzu gösterebilir.
önemli olan o odunu ateşe verebilmektir. yoksa alev almış üstümüze doğru gelen bir ateş topuyla yanmakta ne var.
soğumayı beraberinde getirir.
acilen uzaklaşmayı gerektirir. ben şahsen böyle bir şey yaşamadım ama bu durum olsa direkt uzaklaşırım. gurur denen bir şey var insanda.
aslında çok aşırıya kaçmadığı sürece sorun olmayabiliyor.biraz çekingenlik ve vizyonsuzluk kaynaklı olanlar sen ne istersen onu yapıyor. iltifatlar biraz üstü kapalı ve yarım yamalak oluyor.şirin bile geliyor bazısı bugün sevişelim diyorsun tamam diyor yarın gezelim diyorsun iyi olur diyor.kızıyorsun iyi tarafından bakıp alttan alıyor.böyle oluncada benim sevgi ve şevkat duyguları tavan yapıyor.
lan bendemi odunum yoksa.nede olsa çivi çiviyi sökermiş.
geçen gün metrobüse genç ve çok yakışıklı bir çocuk bindi. uzun boylu, esmer, dövmeli, bir miktar kas var, kaşı sakalı ve saçları sinir bozucu derecede muntazam. geçti, kapının yanında durdu, ben de bir kenardan çaktırmadan onu süzüyorum. inenler binenler oluyor, bizimkisi inmez inşallah diye dua ediyorum. birkaç durak gittik böyle. ben fanteziler aleminde geziyorum yalnız. derken bir durağa yanaştık, kapı açıldı ve bizim oğlan başını kapının dışına uzatıp yere okkalı bir tükürük fırlattı. bir anda harikalar diyarından gerçekliğe doğru geri vakumlandım, yüzümde burnuma çok iğrenç bir koku gelmiş gibi müthiş bir tiksinti ifadesi. evlenmeyi düşlediğim adamın yaşattığı hayal kırıklığıyla döndüm götümü pencereden dışarıyı seyretmeye başladım. bu da böyle bir anımdır.