house of cards

kevin spacey'nin homoseksuel, homofobik, psikopat, hırslı, alçak, namussuz, çomar, kurnaz, iki yüzlü, lanet, berbat, hırslı, planlı ve dolayisiyla abd başkani olma serüvenini icine alan muhteşem otesi netflix dizisi. soluksuz izleyin izlettirin.
kevin spacey'nin homoseksüel dürtülerini perdeli şekilde diziye yansıtması da daddy spacey fanatiklerini derinden tatmin etmektedir ayrıca. dizi politik olduğu kadar cinsel, hatta politika ve cinsellik el ele gidiyor diye mesaj verdiğini düşünüyorum dizinin. özellikle zoey'nin frank ile yaptığı son önemli konuşmada frank'in sözleri ve zoey'nin geri tokadı unutulmayanlar listesinde.
kevin spacey’nin diziden çıkarıldığını öğrendim ve 6. sezon finaliyle birlikte izlememe kararımın ne kadar isabetli olduğunu gördüm.

ilk üç sezonu güzeldi. sonra can çekişti ama bir şekilde izletiyordu. son sezonda rusya’ya atar yapacağız, feminazileri mutlu edeceğiz diye tüm inandırıcılığını kaybetti, bilim-kurgu dizisine verildi. şimdi de saçma sapan bir şeyden dolayı pek çok kişinin diziyi izleme sebebini ortadan kaldırdılar.

bir başarılı yapımın daha böylece sonunu getirdi sjwciler
dizinin ana karakteri kevin spacey final sezonunda yer almıyorsa bu işin ne esprisi kaldı, çekmeyeydiniz öyleyse.
2 kasım'da final sezonunun ilk bölümü yayınlanacaktır. sırf (bkz: frank underwood) hartırı için izleyeceğim.