hunk

iri kıyım gay yahut bear. tom of finland karakteri uyuyor hunk tipine. görsel olarak etkileyici tipler, ben seksi bulmuyorum o ayrı.
bear, otters ve muscle bearla sık sık karıştırılan ancak alakası olmayan beğendiğim tek erkek yapısalı, tabi organik olanı ise.

sözlükte müteaddit başlıklarda yazdığım üzere kalın bacaklı iri ve sıkı baldırlı orman gibi kıllı olanları cidden beğendiğim tipler. tabi bir adam aynı anda hem hunk hem de kıl yumağı olabiliyorsa ciddi anlamda onun bedeninde hüküm sürmek lazım anam anam bu nasıl bir dadlılık. esmer ve gara gözlü ise ciddi anlamda delirebilirim. yurdumda fazla olmamakla birlikte tek tük de olsa varlar. ancak bu etkileyici görünüme sahip olanlar genelde body yapan tayfa olduğundan biraz tereddütle yaklaşmak lazım lakin ben hiç spor yapmamış doğal hunk'ları etkileyici bulmaktayım. yavrum yavrum ya sen ne tatlı bir şeysin öyle. doğal hunk'a türkiye'de rastlamak ihtimali istiridyede inciye rastlamak ihtimali ile eşdeğer olduğundan durum yine kilit haliyle.

bu minvalde aşırı spor sonucu hunklaşan tiplerin sevilmediğini düşünmekteyim yoksa hayatında spor salonuna uğramamış tamamen organik bu hunk'u beğenmesem valla taşa dönerim sözlük.