ibne ile gay arasındaki farklar

"ibne" hakaret etmek için kullanılır, "gay" ise kişinin cinsel yönelimini belli etmek için kullanılır.
ibne karaktersizlere denir
gay erkeklerden hoşlanan şansız kişilere denir.
gay: sınıf atlama çabasındaki ibnedir. heleki gey değil de gay diye yazıyorsa özentilik gırladır. bir fark yoktur efenim. karşındaki homofobikse '' aa ibne değil geymiş şimdi saygı duydum '' demez. onun gözünde aynısındır.
temelde fark yoktur, ikisi de erkek seven erkektir. farkı yaratan kişinin bakış açısı, algıları ve kafasındaki imajdır. yani bi fark varsa bu kişiye bağlıdır, bu durum ikisinin temelde aynı kavram olduğu gerçeğini değiştirmez.
'' ibne '' kelimesi türkçeye arapçadan geçmiştir. manası ''oğlan'' dır. bütün erkek çocuklar için günlük hayatta kullanılır. ama türkçede bu manayla değil de gayler için kullanılan ''oğlan'' manasında kullanılır. yani aslında aynı şey. ama homofobikler hakaret için ' ibne' tabirini kullanır. çünkü onlar için bi erkekle beraber olmak yönelim falan değildir. aşağılanması gereken bir durumdur. homofobik olmayanlar da gay ibaresini tercih eder.

bir de şu tartışılır tabi ki; başkalarının hakkına tecavüz eden , hiç bir beis görmeden insanlara iftiralar atan , eline fırsat geçince karşısındakini ezmekten geri durmayan biri mi daha çok ibnedir yoksa bizler mi acaba ?
ibneler koli keserler ve vazelin kullanırlar. geyler seks yaparlar ve lubricant kullanırlar.
ibne mahalleyi alt üst etmiştir.
gay evde kısmetini bekler.