ilişkinin başlamadan bitmesi

belki de nedeni karşılıklı korkulardır...
genellikle cinsel uyumsuzluğun etkiliği olduğu denemelerdir.
genelde yaşanan durum budur.alternatiflerin bu kadar bol olduğu bir ortamda kimse kimsenin kahrını çekmez.çünkü kimse kimseye denk değildir.her ilişkide daha çok beğenen vardır.zamanla bu durum aşık olan ve nefret eden olarak dengelenir.bazen aşamalar hızlı ilerler ve yıllar süreceğini düşüdüğünüz ilişki daha adını bile koyamadan biter.
üç sene kadar önce yediğim bok nedeniyle yaşamış olduğum hala da aklıma geldikçe ara ara kafama vurduğum hadisedir.
yaşadığım ufacık bir sahil kasabasında arkadaş ortamında birisiyle tanışıp ufak da olsa hoşlanmıştım, aradan ufak bir zaman geçti kendisinin yarı açık bir durumda olduğunu öğrendim, sonra aylar geçti gecenin birinde kafa trilyon öküz gibi aradım, kendisine yönelimim hakkında açıldım. ertesi süreçte beni sevdiğinden bahsetti, üstüne bir akşam vakti ufak da olsa oturduk. gelgelelim 1-ben hala çok kapalıydım, 2-köpekler gibi sevdiğim bir başka kişi vardı, 3-arada çok az yaş farkı vardı ama yine de kendisi reşit değildi. kısaca yemedi ve son dakikada r yaptım, sonrası fecaat, belki kendisi kadar üzüldüm.

aradan geçti üç sene, öyle güzel beddua yemişim ki sürünmek nedir üzerine yüksek lisans yapacak kıvamlarda geziyorum, üstüne bir de işin vicdan boyutu var, diğer tarafta ise yıllardır bir ses kafada "lan gerizekalı gökte aradığını yerde buldun öküz gibi teptin, şimdi ne halt edecen olum" diye ortalığı alevlendiriyor. velhasıl kelam bir kere itlik yaptık, günahını da çıkarmış olalım
  • /
  • 2