ilk görüşmede aşkım diyen tip

ilk görüşte aşka inanıyorsa, sahiplenmenin getirdiği hissiyatı dile getirmiştir..

hor görülmemeli..

ayrıca son görüşmede seni çok sevdim diyen sevgili kadar derinden etkilemez..

"kesin evlenmeliyiz, senden çok iyi bir baba olur seni seviyorum aşkım" diyorum bazen, bu tip bir şey mi?
"aşık olmak için huy lazım, ilk görüşte yalnız tipe bağlanırsın" prensibiyle yaşadığım için, bu davranışta bulunanları çirkefce tipe aşık olmuşsun kiii diye yaftalıyorum. aşkımı haketmek meziyet ister, du bakalım belki karşıdaki bu meziyete sahip değil, öyle direkt canımlı cicimli, iticide biraz bilion mu?

ps: o prensibi kabul ediyorum çünkü tipsizliuq.(tipten kazanamadık, ama huyda iddalıyık du bakalım bakışı)( kezban mı, ne kezbanı be,sensin kezban bakışı)
benim için birazcık heves kırıcı durum oluyor. o kadar kolay sarf edebilen birisinin bunu kim bilir daha kaç kişiye söylediğini düşünüyorum otomatik olarak. birisiyle görüşmüştüm daha ilk günden seni seviyorum falan diyor. e ben de karşılık vermeyince bekledi birazcık bozuldu falan. tamam o kadar önemli değil isterse desin ama benden beklememeli aynısını. sonra açıklıyorum benim için kolay değil hemen bu sözleri söylemek biraz zaman geçsin iyice tanıyalım birbirimizi diye. ama anlamıyor adam ısrar edip sürekli çocuk gibi atarlanınca sonunda ilişkinin bitmesiyle sonuçlanıyor.