ışid'in gay uygulamalarda hesap açması

work: jihad kısmı ile güldürmüştür.*

şaka bir yana böyle bir şey bekliyordum. üstelik ışid diğer islami terör örgütlerinin aksine yakaladıkları geyleri direk öldürmeyerek onlardan diğer geyleri ifşa etmelerini istiyormuş. böylelikle sizin haberiniz yokken hakkınızda arama ve idam fermanı çıkarıyormuş.*
birileri espri olsun diye yapmıştır. eşcinsellerin öldürülüşünü ciddiye almayan, bize bişey olmaz yea diyen gerizekalıların işi olduğunu düşünüyorum. ışid militanı gelipte ışid bayrağıyla profil mi açacak allasen, az akıl, fikir.
terörün amacı korku ve dehşet ortamı yaratıp, bu durumdan kendilerine çıkar sağlamaktır. dolayısıyla ışid denen örgütün de amacı budur; tüm o kafa kesme videoları, eşcinsellerin kulelerden atılma videoları vb. de bunun içindir: dehşet ve korku salmak.

kimi ergenler veya ergen demeyeyim, zekası gelişmemiş kerameti kendinden menkul kişiler de, sığlıklarından böyle hesaplar açıp, ışid'in yarattığı dehşet ortamından kendinlerince nasiplenmek veya eğlenmek(!) isteyebilirler. lakin, " ateş olmayan yerden duman çıkmaz" deyip tedbirli olmakta fayda vardır. boşyere tedbir alınmışsa, kaybedilen bir şey olmaz. tedbir alınmamışsa ve durum iddia edildiği gibiyse, başınız ağrır, hatta hayatınızdan olursunuz.

ışid veya ışid özentisi psikopatlar, kim açmışsa açsın bu tür hesapları, işin sonunda bir risk varsa, gereksiz yere o risk alınmamalıdır.

eşcinsel dostlar, dikkatli olunuz; önlemsiz kalmayınız.
o değil de ayı sözlük'ün siber saldırıya uğramasından sonra growlrda, bildiğim kadarıyla ayılara yönelik bir uygulama, ortaya çıkan bu arkadaşlar ayılarla kafayı bozmuşlar.*