işler güçler

dünyanın en komik insan grubu olabilecek birkaç arkadaşın yakında başlayacak olan dizisi.

ekip, üsküdar'a giderken adlı kısa ama gelmiş geçmiş en komik üç beş diziden biri olan yapıttaki çekirdek ekip.

inşallah bu da o kadar güldürür...
ilk bölümüyle muh-te-şem bir başlangıç yapmış dizidir. nasıl güzeldi öyle, an itibariyle star'da tekrar başladı, izlemeyenler ekran başına.
iş bu entry acilen girilmiştir, daha sonra duruma göre daha teferruatlı bir entry girilmek üzere rezerve edilmiştir.
birbirine benzer üç sap kahramanın bulunduğu dizi katlanılmaz doğrusu. ulan bu kadar esnafın işçinin yevmiyecinin arasında gün öldüren ben bile bu kadar atarlı gömerli giderli laçka konuşan üç heteroseksüel dallamaya dayanamadım size nolüyö.
ikinci bölümüyle. ilk bölüm kadar olmasa da yine yardırmıştır. komik olamayan sahneler de bile adlandıramadığım şekilde akıcı bir komediyle oyucunluk ve senaryosu var. güldürmese bile yüzde gülümseme oluşuyor,

(bkz: ne dedim ben)

ek: aklıma geldi de yunus parkına gidip, bir şekilde reklamını yapsalar da yunusların günde 300mil yüzmeleri gerektiği ayarı ile de iyi yapmış bulundular.
adettendir şuna gönderme yaptı buna gönderme diye belirtmek. ikinci bölümde yılan ararken acaba elvan dalton'a mı gitsek diyerek selamın alasını çakmıştır ama bakıyorum hiçbir sosyal alanda elvan dalton-kobra göndermesinden bahsedilmemiş. anlaşılmadı mı nedir?

gümbür gümbür giden dizidir. ilk bölümdekinden daha az güldürdü doğrudur ama tespitler espriler kesinlikle harikaydı ve yavaş yavaş kişilikler de oturmaya başladı.
üçüncü bölümüyle de güldürmeye devam eden dizidir. bu bölümde ise vlc player esprisi, yalan dünya karakterlerinin taklitleri ve bar sahnesiyle kahkaha sınırlarını zorlamıştır. ayrıca gazi dizisine yapılan göndermeler sebebiyle gazi dizisi de ciddi ciddi merak edilmektedir.
yurdum komedi anlayışını değiştirmesi dileğimi her bölümde tekrarlamama sebep olan, harbi komik dizidir.
star tv'nin en iyi işlerinden biri, öyle ki adamlar film fragmanına bile soktu diziyi, hemde yayın akışında olmayacak olan film. tebrik edilesi bir tv işçiliği.

http://www.startv.com.tr/video-arsiv/rambo-4-rambo-4
başta selçuk aydemirle birlikte ekibin yaptığı yine kaliteli bir dizi.

4.bölümü keyifle izlenip, gaza gelip rambo 4 bile bitirilebilir ***
4.bölümüyle aşmış dizi.
ahmet kural ve burak satıbol'un yardırdığı bölümde sıradanlıktan çıkıp değişime giren merak uyandıran dizi.

--- spoiler ---

bölümün rambo 4'le başlaması ayrı bir zevk verdi, acabamı sorusunun üçlünün gözükmesiyle son bulan dizi *

--- spoiler ---
4. bölümü bomba gibi-ne demekse bu- bir girişle başlamıştır, türk dizi tarihinin en iyi dizi başlangıcı olarak hafızalarda yer edecektir. taklitleri bile çıkabilir. dizinin her sahnesi spoiler olduğundan yormayın beni, izleyin izlettirin.
jenerik müziği olan peh peh peh şarkısının bir çok farklı hali dizi içinde kullanılmaktadır ve hoş olmaktadır. bu şarkının söz yazarları arasında ise şebnem sönmez, binnur kaya ve serhat kılıç bulunmaktadır.
saati gelince tüm işleri güçleri erteletip, kendine dikkat kestiren dizidir.
4.bölümü reytinglerde rambo 4 tarafından totalde ve ab'de geçilen dizi
dün akşamki bölümünde muratın ahmete söylediği şu replikle "elif cüzde te harfini görsen smiley zannedersin, sayemde sevabın oldu."* beni hala güldüren muhteşem dizidir.
amerikan komedilerinden devşirme esprileri olmayan,argo ve bel altı muhabbetten faydalanmayan esaslı absürd dizi.
dün biraz maruz kaldığım fakat zevk aldığım dizi. güzel birşeye benziyor.
nakada da datlı bi okada da farklı, 2012 yazına damgasını vurmuş olan absurd komedi dizisi.
bu haftaki touch screen geçişleri ve murat cemcir in diş kazasının uygulamalı anlatımı dizinin yönetmeni selçuk aydemir farkını ortaya koymuştur.. adam uçak mühendisiymiş ya laan.
ilk kez homofobik kelimesini kullanan türk dizisi olmuştur. en azından benim seyrettiklerimin içinde ilk.
  • /
  • 3