iyi bir seksin sırları

beyin vücuttaki en büyük seks organıdır. ellerinizi, parmaklarınızı kullanarak partnerinizin saç diplerine masaj yapmak
erkeği mutlu etmekten geçiyor. erkeğin zevklerini bilirsen o da seni mutlu edecektir. bu arada belirtmeden geçemiyciim, işlevi kadar boyu da önemli.
amaç sırf seks yapmak için seks yapmak olmasın gerisi hallolur. beğendiğiniz insanlarla bir araya gelin, zoraki güdülerle sevişmeyin. gerçekten karşınızdakini isteyip istemediğinizden emin olun, aklınız karışıksa seks yapmanın bedeli ağır pişmanlık olabilir.
hiç şüphesiz karşılıklı aktif/ pasif olabilmek.
ruhsal uyum olmadan bedensel uyumun zor olduğunu unutmayın. önce ruh, sonra beden.
bulunduğunuz an içerisinde karşınızdaki bireyi sevebilmelisiniz.* iyi bir ön sevişme, temas, göz teması, rahat olduğunuz pozisyonlarda gayet sıradan bir şekilde takılmak, iletişim halinde olmak, hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda iki tarafın da anlayışlı olması, partnerinizin isteklerine paralel ilerlemek.* patates çuvalı gibi durmayın, mutlaka bir yerleriniz hareket etsin, bu bacakları dolamak olur, ellerle omuzu okşamak olur, kulak memesi yalamak olur artık bilemem. biraz vahşi olun, yeri geldi mi hafif ısırın, şaplak atın, pençeleyin. eğer karşınızdaki kişiyi istiyorsanız, bunu dilinizle gösterin, oral seks yaparken "seninim kocacım" bakışları atmayın, anın tadını çıkartın. edepsiz cümleler kuramıyorsanız denemeyin, ama bir derin nefesler/inlemeler falan herkesin yapabildiği şeyler, sessiz film gibi seks yapmayın, gürültücü olun.