jennifer lopez

müziğinden veya oyunculuğundan çok meme ve kalçalarıyla daha sık gündeme gelen hatun.

(bkz: jennifer lopet)
ispanyolcada soyadlardaki "ez" eki, "oğlu" anlamına gelir. hani bizdeki hacıoğlu filan gibi. dolayısıyla jennifer ablanın tam adı esasında jennifer lopoğludur!
bayan popo.

papi klibiyle ciddi ciddi güzel bir iş yapmış şarkıcıdır. eğlenceli ve sürükleyici bir klip olmuş. şarkısı da fena sayılmaz.

pitbull iyi sabretmiş gerçektende:

http://www.incicaps.com/r/pitbull-cadir.jpg/
http://www.incicaps.com/r/pitbull-boner.jpg/
bir dönem artık vücudumla gündeme gelmek istemiyorum açıklamasıyla ağzı açık bekleyen hayranlarını incitmiştir. hayranları ekran her ne kadar 5 kilo fazla gösterse de, onu koca götlü ünlülerden biri olarak bağrına basmıştır. bu açıklamasıyla birlikte hayranları başka götlere pardon başka seslere yönelmek zorunda kaldı.
iyi kadın hoş kadın ama bana göre demet akalın iticiliği var sende. bitürlü sevemiyorum seni yahu.
gerçekten iyi dans eden, abd'li pop şarkıcısı. sahnelere janet jackson'ın arkasında dans ederek bulaşmış sonra boynuz kulağı geçer misali janet jackson'ı geride bırakmıştır. oyunculukta yapan lopez, tüm dünyada çok sevilen bir oyuncu ve pop şarkıcısıdır. aslen porto rico'lu olan lopez, ilerleyen yaşına rağmen(47) sahnede yaptığı danslar ve enerjisiyle pop dünyasının sevilen yıldızlarından biridir.