jennifer lopez

müziğinden veya oyunculuğundan çok meme ve kalçalarıyla daha sık gündeme gelen hatun.

(bkz: jennifer lopet)
iyi kadın hoş kadın ama bana göre demet akalın iticiliği var sende. bitürlü sevemiyorum seni yahu.
bir dönem artık vücudumla gündeme gelmek istemiyorum açıklamasıyla ağzı açık bekleyen hayranlarını incitmiştir. hayranları ekran her ne kadar 5 kilo fazla gösterse de, onu koca götlü ünlülerden biri olarak bağrına basmıştır. bu açıklamasıyla birlikte hayranları başka götlere pardon başka seslere yönelmek zorunda kaldı.
göt konusunda bir kim kardashian değil.
yani akla gelebilecek her sahne işini yaptı ama pek numarası yok gibi gelir hep.
bir tek "hücre" diye bir filmde oynamıştı zamanında, o fena değildi bak.
ispanyolcada soyadlardaki "ez" eki, "oğlu" anlamına gelir. hani bizdeki hacıoğlu filan gibi. dolayısıyla jennifer ablanın tam adı esasında jennifer lopoğludur!
bayan popo.

papi klibiyle ciddi ciddi güzel bir iş yapmış şarkıcıdır. eğlenceli ve sürükleyici bir klip olmuş. şarkısı da fena sayılmaz.

pitbull iyi sabretmiş gerçektende:

http://www.incicaps.com/r/pitbull-cadir.jpg/
http://www.incicaps.com/r/pitbull-boner.jpg/
5 nisanda pittbull destekli "dance again" 3 mayısda da wisin & yandel adlı ikili ile "follow the leader" adlı videolarını youtube'da yayınlayan, 2011 yılında amerikan people dergisi tarafından dünyanın en güzel bayanı seçilen latin amerikalı sanatçı.

dance again;


follow the leader;
gerçekten iyi dans eden, abd'li pop şarkıcısı. sahnelere janet jackson'ın arkasında dans ederek bulaşmış sonra boynuz kulağı geçer misali janet jackson'ı geride bırakmıştır. oyunculukta yapan lopez, tüm dünyada çok sevilen bir oyuncu ve pop şarkıcısıdır. aslen porto rico'lu olan lopez, ilerleyen yaşına rağmen(47) sahnede yaptığı danslar ve enerjisiyle pop dünyasının sevilen yıldızlarından biridir.
gay olmasaydım eğer evlenmek isteyeceğim tek bayandır.
yeni keşfedilen bir su kenesine adı verilmiştir;litarachna lopezae.
http://turkish.ruvr.ru/news/2014_07_17/s...
hetero olsaydım ağzımın suyu aka aka bakacağım bir hatundur kendisi. ama değilim o yüzdende sadece oyunculuğunu beğeniyorum. bir de unicef gibi kurumlara duyarlı biridir kendisi. takdir ediyorum
booty klibi ile nicki minaj ve kim kardashian'dan önce ben vardım porno temalı klibini yayınlamış hatun. adeta erkek götünün kadın götünden daha güzel olmasını çökertmek için bile çekmiş olabilir. göt çok güzel gelsene!

let's get loud videosundaki seksiliğini bir daha yakalayamamış olan şarkıcı/oyuncu.
ain't your mama adlı şarkısında, kırın zincirleri erkeklerin götüne bir tekme koyun bayanlar haydeeeeğğğ diyen bayan popo.
şarkının parodisi daha iyi. e tabii yine bart baker;

milenyuma girerken tüm cihazların 00 tarihini göstermesi ile devredışı kalacağı ve tüm dünyanın karanlığa gömüleceği felaket senaryosunu klibine konu ettiği waiting for tonight cover’ı gelir. az coşmadık o şarkı ve kliple.

bir de ben affleck ve marc anthony gönül ilişkileri
50 yaşında olmasına rağmen superbowl liv 'da shakira ile beraber gayet güzel performans sergilemiştir
içerisinden beş tekli çıkarttığı ilk albümünün ilk teklisiyle, ikinci parçası ilk 10'a yükselene kadar 1 numarada kalmıştır.bacak twerk ü yapabilen bi canlı
amerikalı oyuncu, şarkıcı, moda tasarımcısı, hayırsever, iş kadını, dansçı ve yapımcı.