kâğıthane belediyesi'nin eşcinsel işçilerini işten çıkarması

durumlar kötü... 4 temizlik işçisinin çarpık(!) ilişki yaşaması sebebiyle maalesef işlerine son verilmiş https://m.ucankus.com/detay/379754/cop-...
özel hayatlarını işe yansıtmışlar. genç erkek olgun şoförlerden hoşlanıyor belli ki, 3'ü de balamoz. veya tam tersi olgun şoförler genç seviyor olabilir. lakin bu ilişkinin işten atılmaya sebep olmaması gerekir. benzer bir kaç dava var, eşcinsel oldukları gerekçesiyle işten çıkarılanlar davaları kazandılar. umarım bunlar da kazanır. kime ne ki, kim kiminle ilişki yaşıyorsa yaşıyor! yaşamak isterse de yaşar karşim!
birbirlerini ve dolayısıyla toplumu kirleretek yaptıkları ahlaksızlıktan ötürü işten atılmaları toplum için büyük temizlik niteliğindedir. neyse ki namus dikilerek, dışlanarak, ayrımcılık yapılarak, öldürerek, yok sayarak temizleniyor.
bunu her zaman söylemişim, toplumun bizi kabullenmesinden önce çok daha büyük sorunlarımız var. bir birimize saygı duymayı öğrenmedikten sonra toplum ne yapsa bize müstehak.

bi kere yaşadığın ilişkiyi ifşa etmen başlı başına yavşaklıktık, gay ya da hetero olman hiç bir seyi değiştirmez.

ikincisi 50 yasında adamsın çoluğun çocuğun var, sen ne derece yokluk yaşadın da mesai arkadaşınla sex yapacak kadar gözün döndü. istanbul gibi bir yerde insan mı kalmadı da gidip karktersizlikte sınır tanımayan biriyle oluyorsun?

en tuhaf olanı ise işlerinden olmanın sebebi cinsellik madem neden diğer üçü işten çıkarılırken biri kalıyor. hayır tecavüze uğrasa anlarız da o da yok.

neyseki hayat yine adil davranmadı ispiyoncu, yalaka yavşaklar zarar görmezken olan garibana oldu. bu sadece onlara değil umarım bütün ortamdakilere ders olmuştur.
hukukçulara göre kağıthane belediyesi homofobik tutumuyla bariz suç işliyor.

https://asdi-lgbti.com/2018/07/14/kagith...