kendinden büyük erkekleri sevmek

konuya alakasız gireceğim ancak antik yunan'da eğitici rolündeki yaşı büyükçe bir erkeğe yüklenmiş "bir erkeğin nasıl davranması gerektiğini öğretmesi" görevi kadar alakasız girmeyeceğim. nitekim plato'nun aşkın en saf ve temiz halinin savaşçı erkekler arasında olduğunu söylemesinden ya da freud'un aşkın yetişkin bir insanın hayatındaki kaos ve savaş düşkünlüğünün doğal sonucu olduğu görüşünden veya insanın varoluşunun kendi yıkımını getirme düşkünlüğü üzerine olduğundan ve dolayısıyla aşkın da bir varoluş yıkımı olarak insan hayatında kendini gösterdiğinden de, yaşın bu anlamda en etken yıkıcı olduğundan zira bize yaşın küçüklüğümüzden beri olgunluk ve kendini bilirlik olarak, hatta çoğunlukla hayatımıza etki eden yanlış davranışlar olarak işlendiğinden bahsetmeyeceğim.

genel daddy severlere, tabirin doğası gereği "kendi babasını arıyor" benzeri bir yorum yapılır. kimse adına konuşamayacağımdan kendi adıma konuşacağım; benim babam disiplin ve kural timsalidir, kültürlü ve eğitimlidir, ayrıca bire birde ürkütücü ve baskıcı olduğu sebebiyle manipülasyon yeteneği de çok yerindedir. çoğu huyumuz birebir olarak aynı olduğundan, böyle bir insanı "arıyor" olsam muhtemelen dünyanın en zehirleyici ilişkisini yaşardım.

bir aktif olarak, maddi anlamda kimseye hiçbir anlamda ihtiyaç duymayan ve ne istediğini bilen biri olarak yaşı benden küçük veya bana eş, bana yakın insanlarla birlikte olduğumda genel olarak hepsinin karakterlerinin oturmadığı yerler üzerlerinde sırıttı.

o yüzden, buyrun sizin olsun besleyip doyurduğunuz, dinlemeye dayanamadığınız ve sadece sikmek için var ettiğiniz yaşıtlarınız. buyrun sizin olsun eline muhtaç olduğunuz ve ne yaparsam bana şunu alır dediğiniz "yakın yaşlardaki" ilişkileriniz. ben; dinlemeyi bilen, sevişmeyi bilen, konuşması ve hareketleri yerinde olan, beni kaybetmeyeceğini bilmesine rağmen kaybedecekmişçesine yaşayan ve sadece bu yüzden bile benden vazgeçemeyecek daddy'mle gayet memnunum.
sevmenin kendisi güzel. karşılıklı olmasını dilerim. benim için yaştan ziyade kafa olgunluğu daha önemli.
görmediğin baba sevgisini,aidiyet ihtiyacını onda görürsün belki. onun sevgisini,değerini ilgi görmeyi cinsellik üzerine karşılık vererek bulursun. seni iyi yönlendirmesi,hayat tecrübeleriyle sana manevi destek vermesini beklersin.bu durumu onunla paylaşamazsın çünkü böyle görünmek istemezsin. onunla aslında sex yapmayı değil sarılmayı,okşanmayı ve sevilmeyi düşlersin. birbirinizi severseniz güzel bir ilişki olabilir ama sakın evli ve yakışıklı bir adamı bulma.. sonra demeyesin evli adama aşık olacak kadar malmıyım diye.
olgun seven gençlere genellikle parası için olgunlarla takılıyor muamelesi yapılıyor. katılmıyorum. ben olgun seviyorum, ayrıca kendimden yaşça büyük olan adamların ne paralarında, ne de başka şeylerinde gözüm var. teklif edenler oldu, parası ile etkilemeye çalışanlar oldu lakin bu beni tatmin etmiyor. kimsenin parası umrumda değil. yaşça büyük sevmemin nedeni ise daha olgun oluyorlar, yaşıtlarımın çoğu genelde vıcık vıcıklar, anlaşamıyoruz. olgun adam seni daha çok sever, sarıp sarmalar, göğsüne yatmana izin verir. daha anlayışlıdır? şimdi baba eksikliğinden hep böyle oluyor diyenler var ki bu da olabilir? ne var bunda ?
kendi yaş grubumun çoğunlukla bana hitap etmemesinden kaynaklı bir yönelim
kendi yaş grubumun çoğunlukla bana hitap etmemesinden kaynaklı bir yönelim
kendinden büyük kadınlarla yatan heteroların ne hissetiklerini, kendimden büyük dilfleri düşündükçe daha iyi anlıyorum. 30-45 arası, hairy ve dad body bir bottom dilf .. pardon sözlük, bir an ateş bastı da beni. libidomu da alıp kaçayım ben.
kariyer basamaklarini tik tik ciktigim icin denk biri en az 5 yas buyuk oluyor yapcak bir sey yok
  • /
  • 3