kendinden büyük erkekleri sevmek

tasvip ettiğim tercihtir.
gerek olgunluğundan gerekse tanıdığım tüm benden büyük erkeklerin omzu geniş karizmatik bireyler olmasından benim için 10-0 önde başlayan yavrular bunlar.
genç kızlarımız için olası durumlar listesinin başını çeker nedeni ise kişisinden kişisine değişkenlik gösterir..
-kızlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır ve yaşıtları hiç bir zaman kendisi kadar olgun olmayacaktır..
-kadınlara kendinden büyük insanlar daha fazla değer verir yani kadının değerini daha büyük bir erkek daha iyi anlayabilir ..
-adam zengindir.
-adam yaşına göre fazlası ile karizmatiktir .. *
aradaki yaş farkının 5 ve 5in katları olmadığı sürece pek fazla önem taşımayan durum *
oscar wilde'ı haklı çıkarma gayreti...
psikolojik bir durumdur. yıllar içerisinde değişim gösterir. olgunlardan hoşlanıyorum deyip çıtırlara aşık olanı çok görülmüştür.
şuan benim de içinde bulunduğum kesimdir.bir açıdan bakıldığında olgun insanlar (hepsi öyle midir bilinmez) nerede nasıl davranılması gerektiğini bilirler,davranışları,konuşmaları hep ilgimi çekmiştir.şuana kadar hep bu düşüncedeydim ve hala da öyleyim,henüz değişmedi.

o zaman,where is my daddy?
üç yıl öncesine kadar dahil olduğum grup. hala olgunların çekiciliği var ama yaşın çok öneminin olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. olgun, kıllı, kaslı, göbekli olmayan birine de ilgi duyabiliyor, muhabbet besleyebiliyormuşum.
yaşıtlarımı haddinden fazla egoist bulan ben.
10 yaş var aramızda.*
zevk meselesi. konu tartışmaya bile kapalı bence.
özellikle yaş ile ilgili ileri yaştaki insanların genelinde (evet genelleme yapmak durumundayım karşılaştığım insan sayısına karşı konuşmaktayım, kendi tecrübelerim)
olgun olması gereken ileri yaşta ki insanlar daha çocuk olmaktadırlar o yüzden kendi yaşıtlarım her zaman daha çekici gelmiştir. ama zevk his meselesidir. tartışma konusu olamaz.
bazen benim başıma gelen mevzu, ayrı bir çekiciligi olan durum.
sanırım zaman zaman bana da olan durum. normalde yaşı büyük olanlarî ilgi alanım içinde görmezken bazen çok yüksek enerji alabiliyorum. misal bugün metroda yanımda oturan abi, içim aktı be...
beğenmek imkansız değil sevmek biraz zaman alır. sevişmekse en az bin dakika.ağır çekimler biraz hızlarına ayak uydurmak lazım.
fonda lana del rey çalarak yapılması gerekir.
yaşıtlarımın çocukça ve boş bulduğum için üçinde bulunduğum durum. zaman hızlı geçse de onların yaşına denk gelsem :/
20li yaşlarımda 30lu yaşları aradığım doğrudur. oturmasını kalkmasını bilen, çocukça tavırlardan uzak olan erkekler daha çekici gelmiştir hep. 30. yaşımdan sonra şöyle aramak daha doğru geldi:

(bkz: yaş değil zeka olgunluğu)
şahsen daha çekici bulduğum insan grubudur.hayata dair daha çok fikirleri var ve daha çok tavsiye alabiliyorum.bir de açıkçası birinin seni ağlarken koruyup dinlemesi güzel bir şey.yaş grubumda yapabilen çok az insan var.
ben de çoğu zaman büyük adamları fiziksel olarak çekici buluyorum, ama her zaman değil. ayrıca bunun kafa yapısıyla hiç alakası yok, yani olgun adamlar her zaman olgun olmuyorlar zaten.
dediğim gibi fiziksel çekiciliklerinin olduğunu düşünüyorum, ama gençleri de çekici buluyorum zaman zaman. yani sadece olgun insanlardan hoşlanıyorum asla demem. zaten benden yaşça büyük biriyle uzun süreli ilişki yaşayabileceğimi düşünmüyorum çünkü ister istemez hayat beklentileri farklı olacak. ayrıca onunla sokakta takılmak, sinemaya kafeye gitmek te genç biriyle bunu yapmaktan çok daha zor. rahat flört edebileceğimizi düşünmüyorum.
ben de şu ana kadar kiminle birlikte olduysam benden yaşça büyüktü. bu arada rekorum 27 yaş farkı(evet o 45 yaşındaydı). ben babamdan pek sevgi görmedim, severdi beni ama ben aramızdaki engelleri aşamıyordum. benimkisi biraz daha bilinçaltına kayıyor galiba. ama kendimi bildim bileli güçlü birinin beni korumasından beni kollamasından hoşlanmışımdır. ve şöyle bir de nokta var yaşıtlarıma baktığım zaman çok saçma şeylere takılıyorlaf. benim çok saçma gördüğüm konulara çok kafa yoruyorlar. bu birazda yaşadıklarımdan. babam askerdi ve bazı açılardan zor bi çocukluk geçirdim. psikolojik şiddet uygulayıp dururdu babam. annemi sürekli öldürmekle tehdit ederdi. boğazına şişe dayamışlığı, başına silah dayamışlığı, boğmaya kalkmışlığı var. finansal konuda kısıtlardı sürekli. içki içmezdi sigarası yoktu kumarı yoktu ama bu onu katı, bencil yapmaktan alıkoymuyordu. tamam belki beni seviyordu ama benim ona karşı eritemediğim kocaman buzdan dağlarım vardı. bana lisedeyken “ gel senin hormonlarını kontrol ettirelim bi istersen” , “karı gibisin az erkek ol” dediği çok zaman oldu. bunlar insanı emin olun olgunlaştırıyor, hayata daha farklı bakıyorsunuz daha farklı davranıyorsunuz. tamam belki bunları başkaları da yaşıyordur gaylik olayını ama emin olun sürekli psikolojik baskıyla büyümek, sürekli annenizin üzülmesi, istediklerinizi yapamamanız, arkadaşlarınızın gülüp eğlenirken sizin evde kavgaların olması, sorunlarınızın olması sizi yoruyor. insanlar farklı şeyler yaparken siz büyümeye çalışıyorsunuz. daha hızlı olgunlaşıp daha olgun düşünmeye başlıyorsunuz.

yani demem o ki beni koruyup kollayan erkekleri seviyorum. beni güvende hissettiriyorlar. en son 25 yaşında dünya tatlısı bi erkekle tanıştım. ve kendisini çok sevdim, umarım onunla bi birlikteliğimiz olur. seviyorum len seni tatlı çocuk.
  • /
  • 3