kendinden büyük erkekleri sevmek

tasvip ettiğim tercihtir.
gerek olgunluğundan gerekse tanıdığım tüm benden büyük erkeklerin omzu geniş karizmatik bireyler olmasından benim için 10-0 önde başlayan yavrular bunlar.
genç kızlarımız için olası durumlar listesinin başını çeker nedeni ise kişisinden kişisine değişkenlik gösterir..
-kızlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır ve yaşıtları hiç bir zaman kendisi kadar olgun olmayacaktır..
-kadınlara kendinden büyük insanlar daha fazla değer verir yani kadının değerini daha büyük bir erkek daha iyi anlayabilir ..
-adam zengindir.
-adam yaşına göre fazlası ile karizmatiktir .. *
aradaki yaş farkının 5 ve 5in katları olmadığı sürece pek fazla önem taşımayan durum *
oscar wilde'ı haklı çıkarma gayreti...
psikolojik bir durumdur. yıllar içerisinde değişim gösterir. olgunlardan hoşlanıyorum deyip çıtırlara aşık olanı çok görülmüştür.
şuan benim de içinde bulunduğum kesimdir.bir açıdan bakıldığında olgun insanlar (hepsi öyle midir bilinmez) nerede nasıl davranılması gerektiğini bilirler,davranışları,konuşmaları hep ilgimi çekmiştir.şuana kadar hep bu düşüncedeydim ve hala da öyleyim,henüz değişmedi.

o zaman,where is my daddy?
(bkz: ben)

nedenini bilmiyorum yaşıtlarım çok çocukça geliyor.
üç yıl öncesine kadar dahil olduğum grup. hala olgunların çekiciliği var ama yaşın çok öneminin olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. olgun, kıllı, kaslı, göbekli olmayan birine de ilgi duyabiliyor, muhabbet besleyebiliyormuşum.
yaşıtlarımı haddinden fazla egoist bulan ben.
10 yaş var aramızda.*
zevk meselesi. konu tartışmaya bile kapalı bence.
özellikle yaş ile ilgili ileri yaştaki insanların genelinde (evet genelleme yapmak durumundayım karşılaştığım insan sayısına karşı konuşmaktayım, kendi tecrübelerim)
olgun olması gereken ileri yaşta ki insanlar daha çocuk olmaktadırlar o yüzden kendi yaşıtlarım her zaman daha çekici gelmiştir. ama zevk his meselesidir. tartışma konusu olamaz.
bazen benim başıma gelen mevzu, ayrı bir çekiciligi olan durum.
sanırım zaman zaman bana da olan durum. normalde yaşı büyük olanlarî ilgi alanım içinde görmezken bazen çok yüksek enerji alabiliyorum. misal bugün metroda yanımda oturan abi, içim aktı be...
beğenmek imkansız değil sevmek biraz zaman alır. sevişmekse en az bin dakika.ağır çekimler biraz hızlarına ayak uydurmak lazım.
fonda lana del rey çalarak yapılması gerekir.
hani tecrübelerin yaş ile ölçülemeyeceğine inananlardanım. ama kendinden büyük biriyle beraber olurken mesela anlayış beklersin. abilerinden ablalarından aile büyüklerinden görmediğin anlayış gibi mesela. oturur kendini düzgünce açıklarsın o da önüne daha bir sürü fırsatlar çıkacağını hatırlatır sana mutlu mesut yaşarsınız...

ya da sadece silver daddy seviyorsundur. o beyaz sakalları sevmek falan
yaşıtlarımın çocukça ve boş bulduğum için üçinde bulunduğum durum. zaman hızlı geçse de onların yaşına denk gelsem :/
20li yaşlarımda 30lu yaşları aradığım doğrudur. oturmasını kalkmasını bilen, çocukça tavırlardan uzak olan erkekler daha çekici gelmiştir hep. 30. yaşımdan sonra şöyle aramak daha doğru geldi:

(bkz: yaş değil zeka olgunluğu)
şahsen daha çekici bulduğum insan grubudur.hayata dair daha çok fikirleri var ve daha çok tavsiye alabiliyorum.bir de açıkçası birinin seni ağlarken koruyup dinlemesi güzel bir şey.yaş grubumda yapabilen çok az insan var.
  • /
  • 3