ayu gibi bisey

Durum: 35 - 0 - 0 - 0 - 20.08.2014 19:07

Puan: 454 - Sözlük Kezbanı

5 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 2

üç harfli

sevimlibear

hoşgeldin diyorum ve kendisi sözlükte ilk hoşgeldin dediğim kişi oluyor. selamlar.

lgbt

gördüğüm en güzel anlatımlardan biri ve en derinden duyduğum.

kendinden büyük erkekleri sevmek

üç yıl öncesine kadar dahil olduğum grup. hala olgunların çekiciliği var ama yaşın çok öneminin olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. olgun, kıllı, kaslı, göbekli olmayan birine de ilgi duyabiliyor, muhabbet besleyebiliyormuşum.

hornet

kullandığımda growlr'ı aldattığım hissine kapıldığım uygulama.

şapkalı a

q klavyede shift+3 ve hemen akabinde a'ya basarak elde edilir.

erkeklik takıntısı

bizim ayu türünde sık sık gözlemlediğim durum, kendim dahil. arada kendimi de yakalıyorum. aynı zamanda irkek gibi bişeyim efenim.

eşcinsel olunduğunun ilk fark edildiği an

iki erkeğin birbirine ileri derecede dokunamayacağı ve sevemeyeceği öğretildiği zaman. tabi öğretilemedi pek sanırım. ilkokul hocama selamlar.

siyahiler

2000'li yıllara kadar biz lanet türkiyeli beyazların zenci dediği insanlar.

aklı fikri bacak arasında bir toplum olarak direk iri penisleriyle tanımlanır, ki biz lanet türkiyeli gayler de bu muhabbetin bokunu çıkartırız afedersin.

bendeniz masum ve terbiyeli şahsiyetin cinsel anlamda hiç dikkatimi çekmezken; dazlaklık, kıl, dozunda kas, hafif göbeği ve yüzünde kocaman gülümsemesiyle ileri derecede tanışdığım bi arkadaş bütün fikrimi değiştirmiştir.

kürtçe'yi farsça ve arapça karışımı olarak görmek

bilmeden fikir sahibinin çok olduğu bu ülkede ahkam kesilen konulardan biridir. bu konuyu dilbilimcilere bırakalım efenim.

bisiklet taytı

en sevdiğim, hatta galiba tek sevdiğim, hatta tek erkeksi bulduğum tayt. yalnız bulgesever biri olarak bulgeuna güvenenlerin kullanması şartıyla sevdiğim tayt tabii.

arapça

bize kaba olarak ezberletilen dildir, bu nerden çıkmıştır bilmem. gırtlak kullanıldığı zaman dilin kaba olduğuna dair bir genellemeye nasıl gidilmiştir, dile kaba gibi bir sıfat nasıl, nerde eklenmiştir; bilinmez. bütün dillerin güzel yanları vardır ancak bence maalesef günümüz türkçesine göre çok daha şiirseldir arapça. ve feyruzdan gelsin

grup seks

doğru insanlar bir araya gelirse tadından yenmez. ayrıca birbirine aşık iki insan birlikte başka insanlarla seks yapabilir. seksi aşkın hapsinden kurtaralım, toplumun bu kanayan yarasına bir parmak da siz basın efenim.

ibranice

ermeni alfabesinden sonra en çok sevdiğim şekillere sahip alfabenin dili. arapça'nın emmoğlu, aramice'nin kızının kızı.

evlenmek

kurumdur. kuru kuru ömür kurutur diyollar balamoz ablalarımız.

feminen aktif

feminen heteroseksüel erkeğin bir tık altıdır. tabii erkeklerden hoşlanınca feminenlik biraz daha meşruluk kazanıyor, erkeklere veriyorsa afedersiniz daha da meşru. nedir bu feminen korkumuz anlamadım, kendi maskülen maskemizi mi tehdit ediyor yoksa ... ben mi? yok bilader ben doğuştan erkekim, bunu erkeklere veriyor olmam değiştiremez afedersiniz.

ayu gibi bisey

hoş bulduk tekrar ve maalesef kısmet dördüncü zirveye demiştir.

diyet

ayda yılda açtığım televizyon makinasında karşılaştığım sürpriz filmdir. ömer lütfi akad ustanın gelin-düğün-diyet filmlerinden oluşan üçlemenin son filmidir. bir de restore edilmiş, mis.

durup dururken sevilen insandan nefret etme isteğinin gelmesi

durup dururken sevmişsen, durup dururken nefret etmişsindir demekki. ah bu ergenlik hiç bitmiyor aslında, en olgun dediğiniz adamda bile bi parça var.

dersimin kayıp kızları

nezahat-kâzım gündoğan çiftinin "kayıp kızları" bulma, hikayelerini araştırma projesidir. bu proje bir kitap, iki belgesele dönüşmüştür. üçüncü belgeselin çekimleri devam etmektedir. dersimin kayıp kızları belgeselinin ilki iki tutam saç, ikincisi hay way zamandır. üçüncü projeyi bekliyoruz efenim.
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 35

grup seks

doğru insanlar bir araya gelirse tadından yenmez. ayrıca birbirine aşık iki insan birlikte başka insanlarla seks yapabilir. seksi aşkın hapsinden kurtaralım, toplumun bu kanayan yarasına bir parmak da siz basın efenim.

bir insanı tanımak

onu tanıyarak kendini tanımaya başlamışsan tanımaya başlamışsın demektir. ama bilki hiç bitmeyecektir. ... kafa karışıklığı: boşverin bunları, kasmayacaksın en güzeli.

50 kilo olup growlr de arayış yapan zaat-ı muhterem

ya içinde bir bear vardır, ya da bir bear sevgisi.

bisiklet taytı

en sevdiğim, hatta galiba tek sevdiğim, hatta tek erkeksi bulduğum tayt. yalnız bulgesever biri olarak bulgeuna güvenenlerin kullanması şartıyla sevdiğim tayt tabii.

dersim

bu sene 2 ağustos'ta ilk defa onur yürüyüşü gerçekleşecek olan memleketim. 2 ağustos'u iple çekiyorum.
(bkz: dersim onur yürüyüşü )
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.