siyahiler

çok seviyorum, öyle böyle değil. o kadar eğlenceli, özgün insanlar ki bence... okuldan olmasa da bir arkadaşım vasıtasıyla bir tane amerikalı'yla tanıştım, böyle kafa bir çocuk olamaz. yıllardır aradığım best friendim kanye adeta. en son kendisinden atlanta strip clublarında make it rain yapma sözü aldım. bu arada kendisi şakır şakır türkçe konuşarak bizi ayrıca da dumura uğratmıştı.

bir de geçen sene strasbourg'da bir parti çıkışı, taksi beklerken 2-3 tane siyahi kızla tanıştık. yanımdaki arkadaşım içeride eski sevgilisiyle saçma sapan dramalar yaşadığı için, bütün kızları çarpık ingilizcesiyle ''there is a tall guy, he is bad'' diye uyarıyordu. sonra bi sigara rica etti, öyle böyle derken yarım saat taksi beklerken biz bu kızlarla kanka olduk. ben zaten yıllardır içimdeki siyahi tribini yaşacağım arkadaşlar arıyorum, kıza olayları anlatınca kendisi birçok harika ifadesiyle beni kendine hayran bırakmıştı. öyle ki ne olur gitmeyine kadar döndü olay ama sabahında ne yazık ki katılmamız gereken bir duruşma vardı.

bir de cinsellik açısı var ki... oraya girmiyor, şunu bırakıp gidiyorum : http://www.buzzfeed.com/skarlan/model-ke...
şuan bulunduğum yerde,rastgele bir gece klubünden çıktından sonra her köşede toplu olarak görebilirsiniz kendilerinden.yalnız çok cool takılıyorlar onu söylemeden edemeyeceğim.ayrıca hepsi öyle midir bilmem ama benim tanıştıklarım çok cana yakınlardı.
2000'li yıllara kadar biz lanet türkiyeli beyazların zenci dediği insanlar.

aklı fikri bacak arasında bir toplum olarak direk iri penisleriyle tanımlanır, ki biz lanet türkiyeli gayler de bu muhabbetin bokunu çıkartırız afedersin.

bendeniz masum ve terbiyeli şahsiyetin cinsel anlamda hiç dikkatimi çekmezken; dazlaklık, kıl, dozunda kas, hafif göbeği ve yüzünde kocaman gülümsemesiyle ileri derecede tanışdığım bi arkadaş bütün fikrimi değiştirmiştir.
başka hiç kimseye gülmek siyahilere yakıştığı kadar yakışmaz, ayrıca çok ilginç nerdeyse hepsi çok tarz giyiniyor stil sahibi