komşunun kızı

genelde annemin arkadaş edin dediği tiplerden öteye gidemeyen bu kitle, geçen günden beri kafa mı karıştıran bi akım içersinde bıraktı. tekrar hoşlanabiliyordum sorun ise sübyancı mıydım kız liseye yeni başlamışken ben üniversiteyi bitiriyordum. ahh bu komşu kızları sürekli kaçmaya çalışırken şimdi ne haldeyim *
henüz test aşamasında bulunan, piyasaya çıkmamış bir cinsel performans ilacı kobayı olduğunu düşündürecek kadar düzüşen, binanın duvarlarından çaldığı malzemelerin altında boynu bükülecise müteahhite de baban vermişti zaten diye söylene söylene kıskandığım hatun.
büşra.

büşra zengin bir ailenin namuslu kızıydı. kendisi ile iyi bir iletişimimiz vardı. kendi tasolarına ve benim tasolarıma kılıf örmüştü.* aynı zamanda büşra tam bir zilliydi, mahalle çocuklarına sürekli izlediği kırmızı noktalı yayınları anlatıyor ve tekerlemeler öğretiyordu. tekerlemeyi halen ezbere biliyorum, yazayım.

--- spoiler ---
saat 9'u geçe
çıktım e5'e
e5'de bir bayan
dayan dayan dayan
dayandım dayandım dayandım
mahkemede uyandım
hakim sordu ne yaptın
soktum soktum çıkarttım
--- spoiler ---

neyse. internetin yavaştan mahallemize girmesiyle artık sanal aleme açılmamız gerekiyordu ve büşra mynet chat'de okay ayağına erkeklerle fingirdeşiyor, ailelerimiz geometri çalıştığımızı düşünürken biz msn'den erkeklere kamera açtırıyorduk. sonra yıllar geçti, büşra'nın babası öldü, artık olgunlaşıp kendini dine verip kapandı, kendisi üniversite için başka bir şehire gitti, arkasından annesi de onun yanına taşındı, sonra evlenip çocuk falan yaptı.

büşra, beni yoldan çıkarttığın için senden nefret ediyorum ama geometri bilgimin temelini de sen attın, teşekkür ediyorum.