komşunun kızı

henüz test aşamasında bulunan, piyasaya çıkmamış bir cinsel performans ilacı kobayı olduğunu düşündürecek kadar düzüşen, binanın duvarlarından çaldığı malzemelerin altında boynu bükülecise müteahhite de baban vermişti zaten diye söylene söylene kıskandığım hatun.
büşra.

büşra zengin bir ailenin namuslu kızıydı. kendisi ile iyi bir iletişimimiz vardı. kendi tasolarına ve benim tasolarıma kılıf örmüştü.* aynı zamanda büşra tam bir zilliydi, mahalle çocuklarına sürekli izlediği kırmızı noktalı yayınları anlatıyor ve tekerlemeler öğretiyordu. tekerlemeyi halen ezbere biliyorum, yazayım.

--- spoiler ---
saat 9'u geçe
çıktım e5'e
e5'de bir bayan
dayan dayan dayan
dayandım dayandım dayandım
mahkemede uyandım
hakim sordu ne yaptın
soktum soktum çıkarttım
--- spoiler ---

neyse. internetin yavaştan mahallemize girmesiyle artık sanal aleme açılmamız gerekiyordu ve büşra mynet chat'de okay ayağına erkeklerle fingirdeşiyor, ailelerimiz geometri çalıştığımızı düşünürken biz msn'den erkeklere kamera açtırıyorduk. sonra yıllar geçti, büşra'nın babası öldü, artık olgunlaşıp kendini dine verip kapandı, kendisi üniversite için başka bir şehire gitti, arkasından annesi de onun yanına taşındı, sonra evlenip çocuk falan yaptı.

büşra, beni yoldan çıkarttığın için senden nefret ediyorum ama geometri bilgimin temelini de sen attın, teşekkür ediyorum.