küçük pipili erkeklerin genelde agresif olması

kıyamam onlara ama bazen çok alıngan oluyorlar. mesela büyük penisli erkekle istediğin kadar say, söv "alamıyoruz sizi, hayvan gibisiniz, bıktık, ne diye sikmeye kalkışıyorsunuz vs" adamların umrunda olmaz. ne zaman ki küçük pipili bir erkeğe "canım küçüklerden hoşlanmıyorum, pedofili değilim, "diyin ne size queenliğiniz ne ırkçılığınızı ne kadın düşmanlığınız kalıyor
bence daha çok yoga daha çok sıvı tüketimiyle bu durumu aşmanız gerek
bir dönem sik büyütücü ilaç ve aletlerin satış rekoru kırması ve ancak sonuçlarının fos çıkması nedeniyle tavan yapan eğilimdir.
penisinin boyu ile övünüp tüm dünyayı sikerim kafasındaki tipleri pofpoflamaya devam ettiğiniz sürece, penis boyunu bu kadar önemsediğiniz sürece önemsenmeden çatır çatır sikilmeye mahkumsunuz bebeğim. tamam anladık 20 cm üstü büyük yarak seviyorsunuz da, penis boyuyla agresifliğin ne alakası var gk.
küçük aletli olanları ötekileştirmek, yok sen böylesin şöyle ol böyle ol demekte bi ayrımcılık. yaradılışı böyle yok ben büyük arıyorum seninki minik dalga geçmek itici birşey bence büyük seviyorsan küçük olanların gururunu kırmaman lazım..
tanışmak istediğinizde yüzünüzü değilde aletinizi merak edenlerin herkezi kendi gibi sanmasıyla açıklanabilecek durum.