kürtaj yaptırılan bir çocuğun annesine mektubu

"türkiye muhafazakarlığının samimiyetsizlği" kanıtı olarak siyaset bilimi derslerinde gösterilebilinecek vidyodur. oğlunun koca bir ülkeyi dolandırmış olmasının alnında bıraktığı "ak" lekeyle fettullah sıtayla ağlayabilmiş... pes! üstelik de yanında kankası - zekası ve ses tonunun ters orantısına rağmen hala türkiye'nin en önemli sorunlarını tartışmaya çalışan- negehan alçı'yı almış. ayy midem bulandı!!!

(bkz: samimiyetsizlik)
(bkz: mehmet ali ılıcak)
5 ekim: bugün sikiştiler amına koduklarım. arkamdan gelen spermlere o kadar yol verdim ama ibneler benden akıllı çıktılar, yapıştılar anamın amının duvarlarına orada asılı durdular. ben de babam olacak hırbonun tazyikli atımıyla yumurtaya kadar sürüklendim. neyse amına koyiim, bi yolunu bulup buradan çıkıcam artık. henüz bedenim belli belirsiz. yüzüm de yok sizle hangi ağzımla konuştuğumu da bilmiyorum ama buradan hemen çıkmazsam ağzıma sıçılacağını biliyorum. bir erkek olacağım ama kız gibi hissediyorum. ulan bunlar eşcinsel olduğumu anlamadan siktir olsam gitsem bari burdan.

19 ekim: biraz uyumaya çalıştım ama bunlar mütemadiyen sikişirken ne mümkün. ulan gerizekalılar istediğiniz oldu işte, burdayım! burası zaten çok dar kımıldayamıyorum, başka birini daha göndermeyin buraya. sanırım burada olduğumu henüz anlayamadılar. şu kadına biraz kusmuk göndereyim de sikişmeyi bıraksın artık.

23 ekim: doğduktan sonra içine sıçılack olan ağzım şekillenmeye başladı. dudaklarımda kakanın tadını hissedebiliyorum. doğumumdan 1 yıl sonra eşcinsel olduğumu hala anlayamayan anne ile babamın suratlarına bu dudaklarla güleceğim. dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. herhalde önce koli diyeceğim. koli duyuyor musun beni? seninle sikişeceğim, sana oral seks yapacağım...

27 ekim: bugün çok mutsuzum. artık bir kalbim var ve tanışacağım herkes onu kıracak. hayatım boyunca sevilmek için her türlü dangalaklığı yapacağım ama yalnız öleceğim. bir eşcinselin kalbi olmamalı.

2 kasım: her gün kaçınılmaz sona biraz daha yaklaşıyorum. kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. oha ben bunlarla ne fistingler yaparım.

12 kasım: ah hayır! bunlar ne kadar iğrenç şeyler böyle. bir yanlışlık oldu galiba, çüküm ellerimde ve ayaklarımda çıkmaya başladı. toplam 21 tane çüküm var şimdi. lanet olsun aktif olacağım galiba. ulan pasif olmak ne rahat işti halbuki.

20 kasım: nihayet annem olacak kadın doktora gitmeye karar verdi. tebrikler nur topu gibi bir erkek dedi doktor. top kısmını bildi de erkek kısmı biraz tartışmaya açık.

25 kasım: artık babam da burada olduğumu biliyor. babam olacak hergelenin erkek lafını duyunca ağzı kulaklarına vardı. lan bu herif eşcinsel olduğumu öğrendiğinde ölümlerden ölüm beğen oğlum. babam henüz eşcinsel olduğumu bilmiyor tabi. ona küçük bir sürpriz yapacağım. sanırım o da bana büyük bir sürpriz yapacak daha sonra.

10 aralık: bugün yüzüm tamamlandı. artık iki çirkin gözüm, bir hörgüçlü burnum, fotoğraf çekerken 1 kilometre öne çıkrtacağım dudaklarım var. sütçüye benziyorum galiba. amına koyiim yaaaa, bakkalın çırağı daha yakışıklıydı. ulan hem eşcinselim hem de çirkinim.

13 aralık: artık çevreme bakabiliyorum. şimdilik tek görebildiği şey ters bir vacayna ve ara sıra orayı ziyaret eden bir uzuv. çok yakında o uzuvlardan bol bol göreceğim. annemle babamın "bizi hayal kırıklığına uğrattın", "seni doğuracağıma taş doğursaydım" bakışlarını da göreceğim tabi. hep beraber sonsuza kadar mutsuz bir hayat sürücez. lan ne diye beni yaptınız bok mu vardı?

24 aralık: kulaklarım daha iyi duyuyor artık. anneannem cami avlusuyla ilgili bir şeyler söylüyordu bugün. ulan ne ileri görüşlü bir karıymış. eşcinsel olduğumu anladı galiba. ulan sağlıksız doğmasam bari. bunlar beni kurtlara falan verirler büyütsünler diye. offff ulan doğsam bir dert doğmasam bir dert. kendi çabalarımla düşmeye çalışayım bari.

28 aralık: lan anne sonunda aklın başına geldi di mi? bu arada doktor bildiğin sapık çıktı. sen görmüyorsun ama şu an senin malum yerine hazine bulmuş korsan gibi bakıyor. evet sayın anne ve baba beni hiç bir zaman sevmeyecektiniz, ben de hiç doğmamış olmayı isteyecektim. şu an kadar yaptığınız şeyler içinde belki de tek doğru olan şeyi yapıyorsunuz ve beni her gün öldüreceğinize bir kere öldürüyorsunuz. sizden tek ricam var. bu embriyoyu alın ve küllerini tekyön'e bırakın.
yakın zamanda facebook üzerinden atarlı atarlı paylaşılacak olan mektuptur. bunu moviemakerda animasyonlu ağlak müzikli video haline getiren de olacaktır, powerpointte mal giflerle dolu bir sunu haline getiren de. bunu okuyup/izleyip zırıl zırıl ağlayanlar olacaktır ve hatta tartışma ortamlarında argüman olarak kullanan bile olacaktır; ki en fecisi iyi ya da kötü* bir gazetecenin bu şekilde bir gösteri yapmasıdır. tek kelimeyle yazık.