macfit

eylül ayında üye olacağım spor salonu.umarım memnun kalırım.
fitblog adı altında keyifli ve bilgilendirici bir alt siteleri' de vardır.
ülkenin bir sürü şehrine yayılmış, en ünlü ve en yaygın spor salonu zincirimiz. ve elbette ülkemiz geylerinin harman olduğu noktalar buralar. kendini aynada çeken kaslı abilerin pozlarını ertesi akşam hornette görebiliyorsunuz.
son yıllarda inanılmaz sayıda şube açtılar. bu sebepten büyük ihtimal evinizin yanında bir macfit vardır mutlaka. ben de bu yıl macfit e üye oldum. fiyat performans açısından eskisi kadar avantajlı değil. fiyatlar eskisi kadar ucuz değil. hatta macfitten daha ucuza daha iyi imkanları olan salonlar var artık. bir çok spor salonunun sorunu olan 18.00-21.00 arası kalabalık burada da var. hem de deli gibi :) ama gündüz saatinde gidip sporunuzu yapabiliyorsanız gayet yeterli kulüpleri var.
valla severek haftada 4-5 kez gittiğim spor salonu. çalışma saatlerinin uzunluğu ve temiz olması ve elbette fiyatı dolayısıyla tercih ediyorum. bizim mahalledeki apartman altı spor salonu da aynı fiyatı istiyor sonuçta. hocalarıyla bir alakam olmuyor ama grup derslerine girmekten keyif alıyorum. haftada bir yoga bile yapıyorum burada, çok şahane geliyor o nedenle bana. tavsiye ediyorum. üyelikten ayrılmak isterseniz 25'ini geçirmeyin ama.