meclis devlet hastanesi önünde kendini yakan vatandaş

üzerine benzin dökerek kendini ateşe veren vatandaş. görüntüleri chp izmir milletvekili tuncay özkan sosyal medya hesabından paylaştı. "bu can yakıcı görüntüler yoksulluğun, yönetememenin eseri... bir chp milletvekili olarak iktidar adına utandım. yurttaşımız adına kahroldum" notunu düştü.

kendini yakan kişi ise "5 yıldır iş bulamıyorum, ruhsal bunalımdayım, erdoğan'a oy verdim, amacım kendimi yakmak değil, sesimi duyurmaktı" dedi.

felaket tellallığı yapmak istemem ama vaziyetler hiç iyiye gitmiyor ülkede. bakalım daha neler göreceğiz.

http://ilerihaber.org/icerik/meclis-onun...
bu günler daha iyi günlerimiz yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz insanlar iyice bunalıma girdikleri an sokağa taşacaklar lakin bu kez de darbeyi bahane edip khk ile desteklenen silahlı siviller ortalığa dökülüp iç savaşa benzer görüntüler çıkartacak ortaya o zaman kopacak dananın kuyruğu en az zararla atlatırız umarım bu günleri.
korkudan haber bültenlerinde yer verilmeyen hadise. resmen korku imparatorluğu abv.
adaletli ülkeyiz müslüman ülkeyiz ayrımcı değiliz çalışanlara zam bir devlet !!!
1.onların adaleti var bizim yok
2.kendine müslüman bir toplum zümre
3.ayrımcılık mı köküne kadar var kendine oy verenlere yada yardakçılara gel kardeşim akrabalar siyasi olarak zıt isen siktir git
4.zamı gören kimler var onlar milletvekililerin zammın nirvanasını yaşasın emekçi çalışan işi bilek zoru olan insanlar 50 tl zam yap 100 tl öde devlete