mümkün olsa kendimle yatardım diyen insan

kendi bedeninin, aradığı fiziksel özelliklere uygun olduğunu belirten insandır. narsist midir emin değilim.
bunu söylerken yanında ikiz kardeşi mevcutsa çok garip bir an yaşayacak insan.
ikizim olsaydı kesin sevişirdim denilebilecek durumdur.
çoğu insanda olan his... *
elizabetiyle sihirli ve mutlu dakikalar geçiren insandır.
kimsenin kahrını çekmek istemeyen insandır. yalnızlıktan dertli de olsa başkalarının derdine yeğler.
narsizm belirtisi gibi olsa da bence değildir. hayatta belli tecrübeler edinmiş ana/babaya bile güvenilmemesi gerektiğini bilen, mutlu olmak için başkasına ihtiyaç duymayan, azda olsa özgüveni olan bir insanın bunu demesi normaldir.
kendisiyle sevişmeyi merak eden insan *
aha bu benim, yıllardır. ikizim olmamasına rağmen londra' da benim tıpatıp aynım bir insan var. yıllardır sabırla kendisini ağıma düşürüp, bu fantezime alet etmenin yollarını arıyorum.
kendime * trip atar kapris yapar, oracıkta seksi bırakırdım. * *
ne yalan söyleyim , o benim.aynen kendimden bir tane daha olsa çok sevinirdim.farklılıklara hayır demiyorum ama kendimden bir tane çok uyumlu olurdu be sözlük.
a-aa aynı ben* çocukken "kendimden bi tane daha olsa okula onu gönderir evde ne güzel ense yapardım" diye düşünmeyen kimse olmuş mudur acaba?*. ama ben ergenlik sonrası boyutu bir adım öteye taşıyıp zaman zaman "kendimden bi tane daha olsa ne güzel sevişirdik." şeklinde karikatür cümleleri kurmaya başladım. ama bunu ensest ilişkiyle bir tutmam mümkün değil. benlikten, bilinçten bahsediyorum diyebilirim. bilincimi farklı bir bedene kopyalama imkanım olsa aynı yankıyı bulabilirmişim gibi geliyor.*. temelde yatan ise neyi nasıl sevdiğimizi en iyi bizim biliyor olmamız gerçeği sanırım.*
bazen öyle sevişmekten anlamayanlarla karşılaşıyorsun ki bu haller böyle imkansız bir şeyi dillendirmeye kadar götürüyor .
sayıları gün geçtikçe artan insan türü. farklı bir ego, tanımsız bir özgüven; içten içe kendini beğenmenin içine kaçmak ve orada yaşamaya özlem duyma hali gibi bir şey sanırsam. kendiyle yatmayı başarsa muhtemelen o yataktan hiç çıkmaz.
kendi kendini sikmek isteyen insannın hastane kayıtlarının karışması sonucu başka aile tarafından büyütülmüş kayıp kardeşidir, umarın günün birinde tesadüfen birbirlerini bulurlar mutlu mesut yaşarlar.
bu kişi benimdir. hayır, narsist biri olduğumdan değil kendimi iyi tanıdığımdan.
eğer bu sadece uyuşma açısındansa bilemem fakat öbür türlü çok yokluk da olanın işi bence, sözlüğümüz de böyleleri varsa özele gelsin lütfen * *
  • /
  • 2