orgazm olmuş erkeğe oral yapmaya devam etmek

penisteki sinirlerin uyarılma kat sayısının artması ve artık iyice hassas bir hal almaları sebebiyle zevkten ziyade acı verecek ve erkeğin engel olmaya çalışacağı eylemdir.
elini bitirmiş de okeye dönmüş gibi son dakika heyecanı aramaktır.
bu durum sırasında karşıdaki kişi ah uh tarzı sesler çıkaracak ve orali kesmenizi isteyecektir. bu sırada orali bırakıp dudağa yapışın direk.
allahu ekbear..

go for more dude..


gerekli mazlemeler

1 adet orgazm olmuş erkek
1 adet oral yapıcı şahıs
1 adet orgazma sebebiyet veren oral işlemi..
çok abartılmaması gereken, memnuniyetin son dokunuşları olarak sayılabilecek hoş mu hoş aksiyon.
sarsıntı ve kasılmalar.
erkeklerimin önce isteyip sonra penis hassaslaştığı için zevk değil rahatsızlık verdiğini söylediği eylem. o noktada hadi salona geçelim bari oluyorsunuz.
boşalır boşalmaz duşa giren bünyeye göre karşılaşmak istediğim insan türü
boşalır boşalmaz duşa giren bünyeye göre karşılaşmak istediğim insan türü
hoşlandığım biriyse yaptığım eylem.
partneriniz istemez, çünkü zevk yerini acıya bırakmıştır. siz yalamakta ısrar edersiniz kafanızı eliyle uzaklaştırma yoluna gidecektir. doyumsuz olabilirsiniz, ama maalesef bir dahaki seferi beklemeye zorundasınızdır.
bunun bir de meme ucundan olan versiyonu var. kimisinin meme ucu daha hassas oluyor. bir eleman ile çok sık görüştüğümüz dönemde ben bunu keşfetmiştim bunda. her sekste bunun meme uçlarına abanıyordum. her seferinde efsane orgazm oluyordu. özellikle boşalmak istediği zaman benden göğsünü yalamamı isterdi, ben de üstüme vazife girişirdim onlara. bu boşalmaya başlarken yalamayı kesmez, hatta daha yoğun bir şekilde yapmaya devam ederdim. o da aynı penisin boşaldığı andaki devam eden oralda acı çektiği gibi, meme ucundan da aynı şekilde acı çekme boyutuna geliyordu artık ama benim için onu öyle görmesi eşsiz bir zevkti, orası ayrı tabi.