paçalı donlu biriyle sevişmek

el dikimi olanlar baya balon zehabı yarattığından illa paçalı don giyilecekse hazır olanından giyilmesini önermekle başlıyorum. ayrıcana don lastiğinin sıkı ve gevşek olması da mühim.

partnerdeki sılip, baksır gibi eklenti parçalarının görünüm ve önemi konusunda hassas olanlar için baya hayal kırıklığı yaratabilir tabi, o an yatağı terk edenler ve sevişme mahallinden kaçarak uzaklaşanlar da olabilir. en iyisi paçalı don tecrübesi olanlar açıklasın bu hissiyatı yaşamadığımdan farazi konuşmak ne denli doğru bilemedim.

paçalı dondan kastım da görsel olarak şudur:
biz buna genelde dede donu diyoruz. bende zaman zaman giyiyorum ama tam olarak öyle değil benimkiler, hem dindarlıkla alakası yok giymemin, sikim taşağım daha rahat ediyor, özellikle şort ile giydiğimde oraya buraya sallanıyor, organlarım nefes alıyor diye giyiyorum. *

neyse işte benim böyle 4 kişiyle kolileşmem oldu, hepsi hüsrandı, şimdi detay vermek istemiyorum da bamyasından, namazına, gusül sorunundan meme ucuna, poposuna dokundurtmayana varana kadar farklı şeyler yaşattılar bana. saygıyla anıyorum.
medyanın yönlendirdiği estetik algı yüzünden birçok kişiye hitap etmeyebilir. fakat madonna ya da justin bieber giyseydi durum çok daha farklı olurdu diye düşünüyorum. zaten dona değil içindekine bakmak lazım eheheh