penis boyunu hiç ölçmemiş insan

neden ölçmesi gerektiğini bilmeyen ve sorulduğunda, derinlik kaç cm, çap kaç milim, ak mı, kara mı, her şeyi yutar mı gibi soruları sormaya hak kazanan insandır.
belki o kadar gömülecek insanlar değildir, gerek duymamıştır.
(bkz:özgüven)
benim için ölçenle hiçbir farkı yoktur. ikisi de candır. ikisinin de penisi vardır. gerek görürsem ben ölçerim sizinkini annem siz meraklanmayınızdır...
zira kime sorsan 18 den aşağı değil,bi foto atıyor avlanması yasak olan istavritten bile kısa çıkıyor.
ben.
hiç öyle cetveli, mezurayı vs. elime alıp ölçeyim demedim; zira göz kararı takılmak daha çok hoşuma gidiyor çünkü zaman zaman farklı algılıyorum :)
ayna karşısında kendime bakarken bazen çok büyük görünüyor gözüme, bazen de "yahu bu daha büyük değil miydi?" diye soruyorum kendime.
eğlenceli oluyor.
gökdelen boyunu hiç ölçmemiş ülke gibidir. zira her ülke kendi erkeğinin pipi boyuna oranla gökdelen dikebilmektedir. ya da tam tersi de olabilir lan. emin olamadım şimdi neyse.
daha geleneksel yollarla ölçmeyi denemiş insandır. mesela ben cetvelle ölçmek yerine yemek tarifi verircesine kendimce ölçülendirmeyi tercih ediyorum. erekte olduktan sonra penis kökümden itibaren penisimi kavradıktan sonra hala penisimin başı açıkta kalıyor. seninki ne uzunlukta sorusuna; kavrayınca en az bir baş açıkta kalıyor cevabı.. bana göre gayet açıklayıcı bir ölçü birimi.

eminim emine bedel de erkek olsa, o da ölçüm için benim gibi doğal yolları tercih ederdi.
  • /
  • 2