penisi nadasa bırakmak

her gece her gece seks yapmaktan zayıf düşen penisi sonraki aktivitelerde daha verimli hale getirmek için verilen büyük karar. daha verimli bir yaz geçirmek için 6 ay kış uykusuna yatan ayılar misali penisi el bebek gül bebek büyütüp önümüzdeki maçlara bakmak gerekir. böylece hep hedeflenen çıkarmadan 10 posta planmız gerçekleşebilir.
nadasa bırakılan penis zaman zaman kendini sulayıp yeşerecektir.
daha çok verim almak adına penisi inzivaya çekmek.
nadasa bırakayım derken, kullanılmama atrofisine dikkat. *)
kış uykusu ibarelerindendir. uykudan uyanınca gör bak nasıl selamlayacak seni *
hiçbir erkeğin yapmayacağı aktivitedir.
münavebeli( dönüşümlü ) tarım en verimli yöntemlerdendir. her sene tarlaya farklı türde bitkiler ekmek gerekir. bu başlık minvalinde gidersek demek ki her sene aynı ürün zararlıdır. *ya da aynı tarlayı ekmek verimi düşürür.
biten ilişkinin ardından yapmayı düşündüğüm eylem. dinlensin biraz, kendine gelsin. onunki de can.
neyse ki gübreleme ve ilaçlamayı gerektirmediğinden, yapılası ve önerilesi bir uygulamadır. verimliliği artırdığı kesindir...
nadas, eğer ki mastürbasyonu da içeriyorsa, sağlıksız da olabilir. doktorların da dediği gibi, belirli aralıklarla boşalmak sağlıklıdır çünkü meni proteinleri bozulur ve bünyeye zarar verebilir. zaten uzun bir süre boşalmadığınızı ya da boşalma zamanınızı geçirdiğinizi meninin sarı olan renginden de anlarsınız çünkü beyaz olan meni bekledikçe sararır.

hazineci'den taktik: sarı renkli meni, aşkınız için kendinizi sakladığınızın da göstergesidir. ilişki sonrası böyle dersiniz. kıps.

nadas olayı bende maksimum 10 gün. nadas öncesinde dr jekyll iken, gittikçe mr hyde'a dönüşmekteyim.