pipili ayı sözlük teması

yeni sözlük temamızdır. dışardan gelen ve kayıt olmadan yazar olmadan sözlükte takılanlara sürekli pipi gösterme isteğinde olduğumuzun göstergesidir. tabi yazarlarımız sözlük içi mevcut diğer temaları kullanmakta özgür ve tam yetkilidirler.
iyi seyirler.
sitenin lubunyalar tarafından ele gecirilmesi öncesi yapılmaması gerekilen temadır.
tek kelime ile harika... gözümü alamıyorum. ders çalışmam gerek, aklım temada
" ayı götlü tema " da isteriz...
sözlüğe ilk gelenlere merhaba deme şeklidir. temadaki ayı laf aramızda kalsın duymasın ama keremce ye benzemektedir.
öncesinde yazar olmak için gerekli aşamaların olasını düşündüğüm, pipili-popolu temaların da kullanıcı girişinden sonra kullanıcıya özgü olmasını düşündüğüm zımbırtılar.
(bkz: gizliyim)
her ne kadar göbeğine bakarken beni yakalamasından korksamda, saatlerce bakışmamızdan anladığım kadarıyla oda benden hoşlandı. bunu hissettim.
ilk nerede görüldüğü hatırlanmasada o zamandan bu yana sevilen bir çizimdir, ancak aynı zamanda temada kullanılmasının pek uygun olduğunu düşünmediğim resimdirde. göz bozmak, okunurluğu öldürmek adına birebirdir. 1024*768 çözünürlükte resim tam görülmez iken 1920*1200 de okunurluk zorluğunun yanı sıra hoşta olmayan bir görüntü oluşturmaktadır.

ilk karşılaşılan ekran olduğundan ya üye ol, giriş yap temanı değiştir diyen yada kapa sayfayı mesajı veren bir temada olduğu düşünülenilir...
albenisi yüksek olan bir abimizden faydalanılmış tema. ayrıca benim sözlüğe yazar olma kararımı verdirten sebeplerden birisi.
pek sempatik bi kardeş ama biraz pipisi küçük mü ne.
güzel olmayan bir temadır.renk falan göz yoruyor.
ayıya dair yapılan herşey güzeldir woof!
mona lisa tablosunun dikey versiyonu. üstü gülümsüyor, altı sözlüğe girerken dikkatli olmazsanız sikerim ha mesajı veriyor. aslında üstü gülümsemiyor, pis pis sırıtıyor.
harikulade... hakkında "küçük tartışmalarına katılmıyorum, siz onu bir de büyüdüğünde görün. tam ağızda büyütmelik o, hem kıymetini bilin onu bulamayanlar da var", demek istediğim tema.
itiraf ediyorum:bazen sırf ona bakmak adına yazar girişi yapmadan gezinirim sözlükte
  • /
  • 2