powertürk insanı

efendim son 1 ayımı geçirdiğim müzik kanalı. football manager 2012 oynarken oluyor bu tutumum genelde. sabah açıyorum aksama kadar dinliyorum neden böyle yapıyorum bilmiyorum ama bundan ev sakinleri olarak da zevk almaya başladık. evde kalmış kız kurularına başladık hakaaaan koş senin şarkın çıktı diye birbirimizi çağırır olduk. bundan sonraki şarkı bana gelsin demişliğim oldu. hep beraber boooooooooş bardak bir gün taşar nidalarında bulunur olduk. elime bi dantel almadığım kaldı. sonumuz nereye gidiyor bilmiyorum hadi hayırlısı.

gün içinde aynı şarkıyı 15 20 kere dinleyebiliyorsun bu kanal sayesinde zaten totalde 50 şarkı falan var onlar dönüyor paso ve herhangi bi kulübe gittiğinde hiç zorluk çekmiyorsun. bu aralar özellikle demet akalın-rota, emir-sudan sebepler, ziynet sali-alışkın değiliz, murat boz-bulmaca, göksel-uzaktan, murat dalkılıç-bi güzellik yapsana favorilerim. * ama şarkılara hakim olma yarışması falan olsa kafaya oynardım * ama ferhat göçer seni bi sevemedim bilesin babuş
askerlik yıllarımda ben.gazino da en önde oturan uzun dönem askerler ve kumanda hep aynı kişilerin elinde. sabah-öğle-akşam bu kanal açık,gece de porno izlerlerdi bildiğin fitaşa döndürürlerdi mekanı.