şahan gökbakar

çokta tın fifi derken imdb bottom 100 1. sıra olması, abisiyle beraber bunu organize suç teşkil etiğini salya sümük iddia ederek dava açmaya hazırlanması tam bir komedi. komediyi filmlerinde görmek isterdik ama kötünün kötüsünden ancak bu kadar.
hamamda anca bikere olur yahut bir koftelik yoklukta eh işte idare eder dedigim ünlü.
1 mayıs hasebiyle attığı tivitlerle yazarak gaz kaçırmanın nasıl olduğunu göstermiştir.
mirgün cabas'ı zaten beğeniyordum hatta sevirdim hele r. ivediğe pardon gökbakara ayar vermemiş mi? aslan parçası daha bir tutuldum.

/acaba hukumetten hickimse "meger 1 mayis konusunda recep ivedik'le ayni kafadaymisiz. biz bu kafayi degistirelim" demiyor mu?/

http://twitter.com/MirgunCabas/status/32...
ossurmalı sıçmalı filmler çekerek kendini birşey sanan komedyen müsvettesi. bilinçlenen, örgütlenen, sorgulayan halk uyduruk filmlerini izlemeyeceğine göre gezi direnişi şahan'ı telaşlandırmıştır. padişahın soytarısı olmaya devam etsin... yakışır!
dikkat şahan var! zamanları gerçekten çok iyiydi, hani böyle kendini izlettiriyordu. ne zaman recep ivedik'i yaptı ve hele buna doymadı, devamını getirdi, hani bence orada kendini bitirdi diye düşünüyorum. evet recep ivedik halk tarafından izlenen bir iş, 2 saat boyunca anavrat küfretmekten hoşlanıyorsanız ve ne yazık ki de toplumumuzn büyük bir bölümü de bunu 'gülerek' izlemekte. işin acı yanı, bu kitlenin herhangi bir sosyo-kültürel sınırlaması da yok aam şöyle üzücü bir yanı da var ki, yönetmenin 2 saat boyunca küfrettirdiği karaktere gülüyorsunuz, yönetmenin cebi, o imrendiğiniz 'vay be' dediğiniz hayatı da yine sizin sayenizde doluyor. bu da zaten türkiye'de özellikle de sinema anlamında piyasanın durumunun ne kadar içler acısı olduğunu göstermekte
giderek dejenerasyon sınırlarını bile zorlayan filmler yapan bir?.. bir?.. buldum bir çocuk.
bir ara lgbti bireylere kendi instagram hesabından destek vermiş ve ayrımcılığa karşı çağrıda bulunmuştu. filmlerinde neden homofobik tiplemelerden prim yapmaya çalıştığı da ayrı tabi. toplum buna güler diye homofobi saçmanın, homofobiyi tetiklemenin mantığı nedir madem destekliyorsan, değil mi?

http://www.hurriyet.com.tr/sahan-gokbakardan-lgbtiya-destek-29403245


aşk dalaşı adlı diziyi severdim beydur ve çimen aşkı
  • /
  • 2