şahan gökbakar

chubby şovmen. tv 8 günlerinde iyiydi. ahmet hakanın kendisiyle cem yılmazı aynı kefeye koyamayacağımız gerçeğini hatırlatması üzerine sincap ahmet videoları hazırlayarak iyice seviye düşürmüş.
recep ivedikle kendi sonunun başlangıcına imza atan ve turkcell reklamlarındaki öztürk tiplemesi ile uzatmaları oynayan şahıs
son alınan haberlere göre erol köse gay olduğunu ve bu nedenle bir çok kızın ondan ayrıldığını iddia etmiştir. hatta bir travesti barda eğlenceden çıktığı da iddialar arasındadır. şahan gökbakarda bunun üzerine hukuki yoldan haklarını aramaktadır.
vıcık vıcık şımarmış, yaptıgı esprileri ise demode olmuş stand-up cı denen,
belden aşşağı esprilerle insanları güldüren seviyesi düşük ağzı bol küfürlü bir şahsiyet.
yenile kendini ivedik ossurarak stand-up cı olunmuyo...
tv 8 günlerini özler olduk toplum olarak,tersine evrim dedikleri şey bu olsa gerek...

tv8 günlerindeki metropol avcısı ve işin aslı gerçekten çok güzeldi.o zamandan beri ne zaman işin aslı izlesem hala daha yerlere yatarım.ayrıca recep ivedik de oradan yapacağı en kötü karakterdi.olsun ama şahan iyidir güzeldir ama bi cem yılmaz değil.
genelde insanlar piyasada bulundukça yükselir, ilerler ama maalesef bu adamda işler biraz ters ilerliyor sanırım. tv 8 kanalındayken mükemmel performans sergileyen o komedyen gitti yerine sanki başka bir adam geldi dememek işten değildir.kısacası bir beyazıt öztürk, cem yılmaz, ata demirer değildir.*
sevimsiz bir komedyendir. kanyon alışveriş merkezinde gördüğüm zaman şoka girmiştim, "havaya bakıp, kendi kendine konuşmuş ve garsona yavşamıştı.". çünkü. sivri sivri konuştuğu için, benim için başarısız bir kişidir. *
celal ile ceren adlı filmiyle ayıseverlerin gözlerine banyo yaptırmıştır. özellikle filmde gökcen gökçebağ ve timur kunt un oynaması gayet mutluluk verici.
sevimsiz, bel altı, şımarık, normalde benim radarıma girmesi gerekirken itici aurasıyla beni kendinden uzaklaştıran şişman oyuncu.
recep ivedik te ki saçma sapan seviyesiz çirkin itici espri(!)leri sayesinde nefret ettiğim oyuncu. çok çirkin .
bu adamdan öylesine nefret ediyorum ki bunun filmlerinde oynayan oyuncular bile soğuyorum. o derece yani.
piyasalaşmış standupçı. kendisinden çok hoşlanmam. müzikte ankaralı turgut neyse komedi dalında da yarattığı recep ivedik karakteri de benim için odur. ancak sezarın hakkını sezara da vermek lazım, tv8 zamanları güzeldi. sonradan çok bozdu, öyle böyle değil, önünü alamadık.
onun filminde oynayan aşırı sakallı o ayı tipli kim? ismi yok hiç bir yerde :( ah onu sakin bir yerde yakalasam keşke
recep ivedik serisinin birinci filminin ilk yarısını izledikten sonra sinema konusunda gerçekten itici ve sığ olan celal ile ceren'nini merak ettiğim, izmirli, 1980 doğumlu, türk komedyen ve tiyatro oyuncusu.
imdb'de 2.2 alınca egosu patlaması yaşamış oyuncu-senarist:
sorunun kendinde olduğunu anlamayan insanlar, çözümü başkalarının huzurunu bozmakta bulur. bak bu da iyi laf. imdb mi? hahhahahahahahahahahgagahahaha. çooook taaa tınnn. yani çoook daa fiiifiiiiii.... hahahahhahhahaha la su imdb'ye vakit ayırıp benim filmi 2.2 yapmaya uğrastığınız kafayı, derslerinize vereydiniz simdiye atomu parçalardınız. hehahahhahahah imdb puanı dediğin bir grup insan girip puan vermiş filme. olmuş sana imdb puanı. hahahhahahaha yani. ama salonlar tıklım tıklım. hahahaha kim neresini yırtarsa yırtsin, ben bu milleti güldürmeye devam edeceğim, allah izin verdikçe de film çekeceğim. gerisi hikâye gerisi fasa fiso"diye tweet atmış arkadaş.kabul et tüm espirilerin bel altı ve klişe oyunculuk diyorsan hiç anlamam ama boktan bir oyuncu olduğun aşikar.
bu dayanaksız özgüvenin nerden geliyor gerçekten anlamıyorum.
'dikkat şahan çıkabilir' programıyla ön plana çıkan komedyen
  • /
  • 2