schweppes ginger ale

türk damak tadına pek gitmeyecek tatlardan schweppes ürünü. yani klasikçiyiz millet olarak böyle tatlara kapalıyız bu bir gerçek. lakin zencefil aroması yok denecek kadar bu schweppes ginger ale'nin. bir iki damla zencefil esansı damlatılmış gibi, sanırım başında dediğim gibi zaten kapalıyız böyle tatlara sanırım onun için fazla keskin bir aromayla çıkmayı riske almadılar ama böyle de hiç olmamış. sana puanım 3 kanka. habuki schweppes bitter lemon öylemi..puaah
bir garip yapmışlar, arap ülkelerindeki şahaneydi. asıl root beer getirseler keşke. gerçi o da bira soylenir millet. ramazan şerbetinden devam.
ginger ale candir. ictiğim tek gazlı icecek
abd'de yaşadığım süre zarfında bağımlısı olduğum içecek. ulan böyle güzel bir içecek nasıl türkiye'de satılmaz falan diyordumki artık satılıyormuş (sadece dağıtımı yaygın değilmiş). hatta scheweppes'in türkiye satışlardan memnun olmadığı için tedvülden kaldıracağı da söylentiler arasında . tadı neye benziyor diyenlere şöyle anlatayım: alkolsüz hafif şekerli gin tonik düşünün. hah işte o. içsenize lan!