seksi bırakmak

bırakamaz. olsa olsa bastırır. kendine göre haklı sebepleri de vardır kuşkusuz... hangimizin yok ki? hepimiz kendini bilmez insanların goy goyundan ya da evinde banyo yerine protein tozu dolabı olan leş tiplerden bıkmadık mı? amma ve lakin sex ihtiyaç arkadaşlar, bunu bilelim, bilmeyenleri uyaralım. hayır sonra bastırıyorsunuz bastırıyorsunuz acısı başka yerlerden çıkıyor, suyun bile fazlası zehirliyor yani iradenin fazlası iyi değil.
sevişin ayol!
osmaniye’de 42.günüm onun öncesinde var olduğunu düşündüğüm ilişkimle olan beraberlik 30 gün oradan desek tam 72 gündür tık yok,.., fenaaaa
sigara alkol ya da kumarı bırakmak gibi olmayacağını düşündüğüm, belli zamanlarda yapma hissinin azalıp arttığı ama kişinin elinde olduğunu düşünmediğim olay.
libido içselleştirilip eğitilemez köreltilip yok edilemez, sorun siz değil libidoemicilerdir.
pandemi döneminde sağlıklı karardır.
seks pişmanlıktır.

ayı sözlük alo 294 seksi bırakma hattını arayarak siz de bu pişmanlığınızdan kurtulabilirsiniz.
3 haftadır yapmadım. sanırım bırakmış sayılıyorum, uzunca bir süre daha yapmayı düşünmüyorum.

eski cahil, gençlik cesurluğundan eser kalmadı. birinin evine gitmeye korkuyorum.
2 aydır içinde olduğum durum.

nedenleri: kafa dengi bulmaya çalışmam, tek gecelik olacağına hiç olmasın kafasına girmem. çıkamıyorum.
bu ben. mis gibi testlerimi oluyorum, doktorlara gidiyorum tertemiz bir virgin prenses oldum artık. kendimi yeni sevgilime hazır ve nazır bir şekilde bekeltiyorum. tek gecelik ya da hızlı seks sevmem zaten. ne o öyle tanımam etmem. seks benim için özeldir ve sadece aşkımla, sevgilimle kocamla olmalı diğer türlüsü asla !
haftada üç dört kişiyle sevişen ben memlekete döndüğümden beri beş aydır sekssiz yaşıyorum. yirmi yaşından beri ilk defa sekse bu kadar ara verdim, insan ölmüyor. ilk karşıma çıkacak beyefendi pek şanslı olacak.
  • /
  • 2