seneye görüşürüz

bugün ve cumartesi günü iş çıkışı karşı karşıya kalabileceğiniz bir fenomen. ayrıca yılbaşı yemeğinde sofrada 1 yıl oldu şu yemekler bitmedi versiyonuda mevcuttur. tiksinçtir, berbattır.
ertesi gün " bir yıldır gorusemiyoruz yahu" diye devam eder. azalarak bitin lütfen. ya da yok birden bitin.
31 aralık ve 1 ocakta tamamiyle çekilmeyen en önemli esprilerdendir.

(bkz: allah akıl fikir versin)
bugün bu cümleyi kullanan herkesin 2012'yle beraber tarih olmasını istiyorum... yok artık yaa... sene olmuş 2012 halen bu cümlenin espri olduğunu sanan insanlar var. samimi olmadığımız birkaç müşterim bile bu cümleyi kullandı bugün ne olur tekrarlanmasın... *
kim kardashian'ın bile yaptığı espridir. geçen sene 1 ocakta twitterında "i haven't taken a shower since last year and i feel gross" (geçen yıldan beri duş almadım ve kendimi iğrenç hissediyorum) şeklinde zeka seviyesini tamamen gösteren bir paylaşım yapmıştı. bir de ben bunu niye hatırlıyorum be sözlük?
benim nedense hafif bi gülme suretiyle 'mümkünse görüşelim, evet' diyip geçtiğim bi yılbaşı esprisidir
(bkz: o kadar üstüne gitmeyin çocuğun)
(bkz: o da ne yapsın. mecbuuur)
bildiğin yaşlı esprisidir. gülmezsin, gülemezsin, için burkulur, ''nasıl bir travma yaşıyor ki bana bunu söyledi'' dedirtir.
hoşlanmadığınız birine işkence amaçlı yapılabilecek esprilerden.hem kendinizdende soğutmuş olursunuz. bir taşla iki kuş.
etrafımda bu espriyi yapan kimse kalmamış, burada görünce bunu farkettim. güzel espriydi. güzel değildi evet ama, olayı güzeldi. arkadaşının en sevmediği el şakasını yapmak gibi bir şeydi. “ıyy üf yine mi” derkenki şımarıklıktı.

o bile yok artık. ben yapayım bari, seneye görüşürüz.
arayı fazla açmayalım.

not: 2018'in son entrysi.