sevişirken meme ucu ve koltukaltının yalanması

bu tür fetişi olanlar için güçlü bölgesel vurgulardır. meme ucunu dil ile emme, koltukaltını yiyip bitime içerir. myeah.
meme ucunda piercing de varsa tadından yenmeyen zevktir. zira kendi meme ucumda bir zamanlar vardı ki aldığım hazzı anlatamam. lakin bir süre sonra acıması sebebiyle çıkarmak zorunda kaldım. her neyse iyidir güzeldir. ön sevişmeye tat katar. koltuk altıyla ilgili sorunlarım var.
off ya böyle başlıklar atıp beni delirtmeyin hassas noktalarım bunlar yaa gögüs ucumdan ve diğerinden fetişim var benim...mutlaka ve mutlaka yaptırabilirim herkesi beklerim desem eksi yiyerim mağlum zabıta arkadaşlarımız var neyse...gögüs uçlarımdan acayip zevk almaya başladım son zamanlarda nirvana çıkıyorum resmen ilgilenenlere duyrulur
meme ucumdan aldığım zevk > blowjobdan aldığım zevk

oldukça hassas meme uçlarına sahibim. sadece meme uçlarım yalanarak orgazm olabilirim. mutlaka yalatırım. hatta analda ya da oralda boşalamadıysam en son çare partnerime meme uçlarımı yalatıp handjob yaptırarak boşalırım. insanlar şaşırıyor "o kadar şey yaptım buna mı boşaldın?" falan diyorlar.

porno izlerken de o kadar şey olur kıpırtı olmaz, meme ucu yalamaya başlanır benim alet kalkar. vallahi çok değişik.
duştan yeni çıkmış; hafif kıllı bir koltuk altı; rollonsuz parfümsüz ise deli azdırıyor. göğüs yalamayı çok sevsem de bana yaptıklarında nedense çok zevk almıyorum. hafif ısırık olsa alırım bi dal o ayrı
meme ucu yalanması, dişlenmesi = underrated
ciddi anlamda anal ve blowjobda aldığım zevkin bir milyon katı falan zevk alıyorum.
koltuk altı olayını tırtılıma yapmıştım da mızırdanmıştı, bende hoşlanmamıştım zaten. pompa gibi dudaklarını öpmek varken koltuk altı gerekli değildi.
meme ucu, oldum olası çok severim, hem kendimde hem partnerimde inanılmaz zevk alırım.
ancak koltuk altını bu haftaya kadar hiç denememiştim ki bu kadar zevk verebileceğini hayal bile edemezdim.
koltuk altımın yalanması... bu his beni benden alıyor.