seviştikten sonra arkadaş kalalım diyen erkek

bir yerde var bir hata denilicek ve nedeni soruşturulacak erkek modelidir.
daha önceden de arkadaşsa seviştikten sonra da bir şey beklenmeyen insandır herhalde. aşık olduğun adam bunu dediyse eğer ya da karşılıklı duygusal ilişki yaşadığın birisi, kafa göz dalınabilir rahat hissetmek açısından kendini.
koyuyazar- arkadaş kalalım mı?
bankacibear - sevişmedik ki biz
koyuyazar - hadi ya, sevişelim mi?
bankacibear - olur...
koyuyazar - bankacı sevmediğimi hatırlardım, yer yok byee

gibi bir diyalog oluşabilir.
her seviştiğiyle sevgili moduna girmeyen, aşkın ne demek olduğunu bilen ama libidosuna yenik düşen erkek modelidir.
üzerini giyip basıp giden, sonra telefonuna dahi çıkmayandan iyidir.
sırf erkeklere özgü bir söz degil bayanların bır çogu da öyle diyor arkadaş kalalım mı tatlim diye soruyorlar, amaç her iki taraf içinde sadece sex ise arkadaş kalınabılır.
karşıdakinin performansından memnun kalmamış erkektir.
bir sonraki sevişmeniz öncesi "kardeşim beni bu gece de yalnız bırakmadı, can yoldaşım" diyerek sosyal medyada gönderi paylaşan insandır.
ereksiyon hakimiyetinde yoğunlaşan duyguların, post-ereksiyon sürecinde yerini "kurtulma" temelli psikolojiye bırakması sebebi ile alınmış karardır..

sevişmeden önce aklın neredeydi ulan dalyarak derler adama..
sevişmeden memnun kalmayan ancak arayı yine de sıcak tutmak isteyen erkektir. sırf kötü sevişiyor diye çöpe atmak yerine başkaca kazanımlarla devam etmek istiyor olabilir. aynen moruq her şey iyi seks değil.*
neden açıklama yapıyor? ben güler geçerdim.
karşılıklı istek sonucunda bir şeyler yaşamışsın. zorla isim koymak neden? karşılıklı istek olur ise devamı da gelir. bakarsın zamanla fuckbuddy olmuşsun. level atlayıp lovebuddy de olabilirsin. aha bir de bakmışsın flört ediyorsun.

demem o ki çok da şartlamamak lazım psikolojimizi duygularımızı.

bırakınız yapsınlar,bırakınız etsinler ah azizim.
arkadaş kalalım demek her ne kadar benim tarzım olmasa da, seviştiğim adamlarla arkadaş olmam, neden çok fazla anlam yüklendiğini anlayamadığım erkek. belki performansınızı beğenmemiştir, tamam. bunun yanında belki o an ciddi bir ilişkiye hazır değildir. belki bir ilişkiden yeni çıkmıştır falan. ve en önemlisi sizi kırmak istemiyor olabilir. düşünsenize karşınızdaki adam kendinizi kullanılmış hissetmeyin diye size arkadaş kalmayı teklif ediyor.
bi de bana diyooo kii, seviştik ama arkadaş kalalım..pardon daa dediimm, sen bunu benim fotolarımı likelamadan önce söylicektin...şaka bi yana böyle bi açıklama yapıyorsa, tahminimce bir daha görüşmek istemiyordur...
hadi diyelim ki arkadaş kaldın. acaba bu gerçekten insan olarak seni sevdiği için mi? yoksa kenarda dur sevişecek birini bulamazsam çağırır iki sevişiriz mi? hmmm. çok sinsi planlar kokusu alıyorum ben.
  • /
  • 2