seviştikten sonra çarşafa dolanıp banyoya giden gay

fazla hollywood filmi seyretmiş komik insan. lan biraz önce inleyip dururken ne o öyle ay ben utanırım samimiyetsizliği. biraz samimiyet litfin.
partnerinin götünü görmesinden çekinen gaydir. oysaki dakikalar önce içindeydi. neyse bunun devamı da var, banyo çıkışı üst değiştirmek için çamaşırlarını alıp boş bir odada giyinir kendisi. evet abdesti kaçıyormuş bir erkek onun çıplak vücuduna bakınca. işte eyle.
çırılçıplak vücuduna erkeğinin gömleğini giyse heteroseksüel çiftlere öykünmekle itham edilecek gay. aslında sevişmek bizi zorunlu kılıklardan arındırır ve o birliktelik anı için kapıları dış dünyaya kapatıp, üzerimizdekileri çıkardıktan sonra artık ne giyindiğimizin hiçbir önemi yoktur.
tamam söz böyle yapmayacağım dediğim olay . haydi gel ! *
' çarşafla mı seviştin de gidersin o halde ' yi hak eden insan modeli (bkz: haspam )
götüne güvenmiyordur-net.
seviştikten sonra önce bir orgazm sigarası içmesini tavsiye ettiğim gay.
o da bir şey mi? asıl sinir olduğum seviştikten sonra kilodunu, atletini giyip yatan tipler...
salı günleri seviştiğinde sallanan, çarşamba günleri çarşafa dolanan, perşembe günleri perişan olan gay, cuma mübarek gün, cumatesi_pazar tatil. not: bu tiplerle sevişme sonrası garip eylemler yapmaması için, pazartesi günleri sevişilmelidir.
atletik olmayan vücudunu sergilemenin -en azından orgazm sonrası pembe atmosferde- gereksiz olduğu bir yana çıplaklığın tek gerçeklik de olmadığını biliyordur. belki de. davranış şekilleri farklıdır. hayal edilen sahneler de öyle. dönemsel şartlar ve bedensel hazırlık. ruhsal durum vesaire. adam çarşafa dolanmış. ne var? bunun bir sonraki adım seviştikten sonra tuvalete giden geyin kapıyı kapatması başlığı olur. yine samimiyetsiz yine fetiş özürlüsü gibi bir gey ortaya çıkar. nahlet durumlar.
ilk defa bir erkekle sevişiyor olabilir veya da yaptığı şeyden utanıyor olabilir. ikincisi olması durumunda en kısa zamanda kapının yolu gösterilmelidir, kendisini kabullenemeyen geylere tahammülüm yoktur.
* ne yapsaydı ya paltosunu mu giyip gitseydi banyoya?
daha çok film sahnesi olarak görülmektedir.