smokebl

gülüşüne hasta olduğum insan teyzemin oğlu biraz duygusal biraz şizofren tıpkımın aynısı
uzun bir ara ve zorluklardan sonra buluşmayı başardığım yazarcan. yıllardan beri tanıyor gibiyim ama tanrılar hala bizim bir araya gelmemizi istemiyor; küçük aksaklıklar, gariplikler vs vs kozmik dengeyi bozduk desem yalan olmaz. mutlu olacak ama o çok, hem de çok.
sözlüğün en mesajlaşılası yazarcanlarındandır**. bugün ilk defa iletiştik sayılır, yeni kankalarımdan oldu kendisi, bir de gözleri ah o gözleri diyorum.
aslında sırf o cro-magnon tarzıyla "aloooğğğ" deyişini duymak için aradığım yazardır. dedem o benim.*
bir seslenişin sesiz kalmış hali, aşkı gözlerinde saklayamamış, cocuksu gülüsünde. belkide yaktığı sigaranın izmariti ile dudak arasında kalmışlığın verdiği masumiyete saklı kelimeleri. hoşgeldin demelerin, hoşçakalın ağırlığında düşünceleri. bana hoşgelmiş ne olursa olsun. iyiki gelmiş.
istediğim her zaman arayıp konuşabileceğimi bildiğim, gönderdiği pozitif enerjiyle sınavlardan yüksek not almamı sağlayan yazardır. sabahlara kadar ders çalışırken sıkılmıyorsam bunda payı büyük, tıpkı şimdi olduğu gibi. net'cez mezun olunca sana bi kıyak yap'cez artık.
beni buralara getiren neşe kaynağı, dost, içtenlik abidesi, dünyalar tatlısı, kremalı börek, sütlü çörek çook sevilen kişican işte.
sözlüğün hayatıma kattığı en güzel şeylerden biri olan yazarcan. üvey oğlumdur kendisi. kumam 21 yıl önce bugün dünyaya getirerek belki de hayatındaki en güzel şeyi yapmıştır. canım benim güzel gözlü burjuvam * doğum günün kutlu olsun bu hayatta hakkettiğin çok fazla güzel şey var umarım hepsi seninle olur mutlu yıllar.
duyduğuma, okuduğuma, gördüğüme göre oldukça fazla talibi, seveni, kovalayanı var imiş. tanımıyorum ama kaşım delindiğinde ilk ona gösterebilirim * bu kadar sevilmek nazar yapar anam, o gözler bile koruyamaz. * *
atsuratlı_cdsu yeni kod adıyla sahnelere geri dönüş yapacağını öğrendiğimiz assolist yakında izmir de sahneye çıkacağını da bildirdi. merakla kendilerini beklemekteyiz. *
seni sevmeyen ölsün diye buradan kendisini sevgi ve ego patlamasını yaşatacağım için şanslı olan, buraya gelmesini dört gözle * beklediğimiz ayıcan.
sokakta gördüğümde en yakın arkadaşıma benzettiğim, ardından tanışıp muhabbet ettiğim yazar. sabahları uyanma sorunu ve her aradığımda telefonunun meşgul olması gibi sorunları göz ardı edersek gayet severiz kendilerini. şu an özlediğimi farkettiğim insan.
şimdiden özlediğim yazar.* dedem diye demiyorum tam bir divadır.* bazı konularda canı sıkılmıştır ama üzülmesin her şeyin çözümü var.* birinci samsun zirvesi sırasında sigara almak için benimle gelip kendini tehlikeye atmıştır.** çığlık olayı sayesinde telepatik bir bağımız olduğunu da görmüş olduk ayrıca.**
kendisine bir banu alkan şarkısı armağan etmek istiyorum * şaka bi yana seni çok seviyorum kuzucummm benim divaların divası
gömleklerine bayıldığım it.
rihanna manyaklığı konusunda yarıştığımız pek sevgili yazarcan. ayrıca gözlerinin rengi ölünesidir. maşallah efem, allah sahibine bağışlasın. *
gülüşüne hasta olduğum şeker mi şeker yakışıklı mı yakışıklı yazardır. doğallığına sıcaklığına karşın bir o kadar da burjuva olması da onun mucizesidir. filinta gibidir de maşallah hocam. çok da zevkli pek de şıktır da. en kısa zamanda yine bekliyoruz kendisini samsuna.
geçirdiği sıkıntılı süreci atlatıp yeniden sahneler dönmüş giresunun divası.* son dönemde divalarla sıkça görülmesinden dolayı kendisini bu diva olma fikrine fena kaptırmış haldeyken büyük ümitlerle günlerce bir kahve içmek için zor ikna ettiği arkadaşını 2 dakikada bulunduğum mekanın kapısına getirebilme yeteneğimi görünce bu fikrinden uzaklaşmış yazarcan. üzerinde kesin bir uğursuzluk vardır bu yazarın acilen kurşun döktürmesi gerekmektedir. öyle olmasa eve dönüş için bineceğimiz otobüs kalkması gereken zamanda kalkamamış...* ve yolda bozulmaktan son anda kurtulmazdı diye düşünüyorum...* her ne kadar beni bugün sabah buluşacağız bir duş alıp çıkıyorum deyip saatlerce soğukta bekletmiş sonrasında da gelmemiş olsa da kızamıyorum ve seviyorum seni küçüğüm benim... *
söylenildiği gibi kahkahalarıyla yeri göğü inleten diva yazardır. bir teknoloji meraklısı ve rihanna hayranıdır. scherzo nun da dediği gibi okyanus mavisi ilginç gözleri var. kahve sevdiğine bağışlasın.
pek şeker, pek tatlı, pek efendi. * *
  • /
  • 4