soyunma odalarında frikik yakalama gerginliği

her gayin spor merkezinde yaşadığı inanılmaz güzel heyecan. hele ki merkezde en seksi bulduğunuz adamlardan biriyle,denk gelmişseniz soyunma odasında.onun soyunmasına şahitlik ederken,gizli gizli süzerken onu.

kalpten bile gidebilirsiniz.

offf çok orospuyuz lan!
zaman zaman o kişiyi uzaktan süzmenin, onunla tanışmaktan/konuşmaktan bile daha daha fazla heyecan ve zevk verdiği durum.

ona ulaşmak isteyip de ulaşamamanın getirdiği heyecan bi yandan, fark edilir miyim korkusu ise ayrı bir adrenalin sebebidir. birkaç kere deneyimledim: fiziksel etkileri, dudak kuruması, bacak/vücut titremesi, kasılma, bir kalbin anormal bir şekilde deli gibi atması... yaşayan bilir.
evet ciddi biçimde spor yapmış, lisanslı olarak spor yapmış, bolca maç ve idmana çıkmış biriyseniz çok daha çile çekersiniz bazı dönemlerde. duş öncesi ve sonrası frikiklere gerek yoktur, çoğu sporcu bu konuda geniş takılır zaten, çoğu düşünür ki "onda da var aynısından ne de olsa" veya "benim göte de sulanacak değiller ya amk" dır. akıl etmezler takım arkadaşları aslında eşcinseldir diye. hem ne olmuş ki ne zararı var göz banyosu ve hayallere malzeme olabilir sadece. ama şu da var o anlarda kendinizi ele verme riskiniz artar. tedbiri elden bırakmayın.
okul hayatı boyunca yaşanılan stresli ve bir o kadar zevkli gerginlik. hele ki ergenliğin başlarında... erkeklerin vücudunu kanıtlama çabasına girerek neyi varsa ortaya dökmesi sonucu pek bir zorluğu kalmıyordu çünkü. tek düşündüğünüz şey "allam nolur sikim kalkmasın!" oluyordu. kalkarsa da sıranıza oturup "ehehe ben sonra giyinicem" diyor ve bilinç altına malzeme toplamaya devam ediyordunuz.
öyle bir gerginlik mi var dediğim başlıktır.genelde benden başkası olmuyor da.
zaman zaman spor salonunda yaşadığım gerginlik. işin ilginç yanı beni çıplak görmek için göz ucuyla yiyenler de var. bereket versin son dönemde dal taşak dolaştığımda oluyor soyunma odalarında, maksat gözler yorulmasın. ancak şu da var gözdür bakar; yanımdan taş bir eleman geçerken üzerindeki havlunun yere düşmesini ve çırılçıplak kalmasını istemekten doğal bir şey olamaz.

(bkz: biraz da şuralarıma)
(bkz: yenir ki bu)
(bkz: beni siker misin)
(bkz: burda olmaz)
gittiğim spor salonunda olmayan gerginlik. çünkü herkes çıplak. duşlar da açık. spordan sonra herkes seksi, herkes çiçek.
kendinizi yeni yeni tanımlamaya başladığınız ortaokul ve lisede beden derslerinde erkeklerle aynı sınıfta soyunup giyinirken hissettiğiniz duyguların bir tık ötesini hissettiğiniz gerginlik.