sözlük yazarlarının hep beraber grup seks yapması

başlığı ilk bakışta sözlük yazarlarının hepberabearla grup seks yapması diye okumam ve ardından başımdan aşağı dökülen kaynar sular hissi. oyyyyy. tövbeler tövbesi. *
bu kadar çeşitlilik içinde elit gay kriterlerinden taviz verileceğini, cinsel yönelim denen şeyin bir hikaye olduğunu ve azınlık olan gruplar içinde bile birbirini sevmeyen alt grupların konu seks olunca nasıl da kaynaşacağını görmeye vesile imece çalışması. ama sonrasında buluş boşal ve unut prensibi ışığında yine sözlük içi atışmalarına geri dönülür. ve anlaşılır ki ancak sekste gruplaşılır, o da yeni bir grup peydahlanana kadar geçerlidir.
grup sex sonrası mekanda yağ, bol miktarda kıl ve ter birikintilerine sebeb olacak aktivite.
içimizden birinin gidip jandarmaya şikayet etmemesi durumunda mutlu bitebilecek organizasyon. birbirinden hoşlanan sözlük yazarlarının içlerinde sonsuza dek bu durumun patlamasına da neden olabilir.
bütün kuşları ziktik bir tek leylek ve birbirimizi zikmek eksikti yakında o da olursa şaşırmayacağım eylem olur.
bir çaylak olarak başlık seçerken, görüp görmezden gelmeye çalıştığım.ama neticede yazdığım yer,bence sevişmeyelim.
acil eylem çağrısıdır.
yapılmakta oldukça geç kalındığını gördüğüm sözlüğün kanayan yarası.

neyse ki tıbbi eğitimimi seksoloji üzerine yaptığımdan dolayı yanar döner, emer gömer li geçeceğine kesin gözüyle bakabileceğiniz organizasyonu ben üstleniyorum.

yaz geçmeden yapmayı düşündüğüm bu zirvede akdeniz sahilinde tanıdığım bir dostumun yazlığını kiralayıp tüm odalara çeşitli fetiş türlerine göre seks oyuncakları ve bilumum malzemeyle doldurmamın ardından katılan yazarlarla gruptan sonra tek tek de ilgileneceğime dair söz veriyorum.

buradan the bear from far a da sesleniyorum bana organizasyon konusunda yardım etmesi için ama oldukça uzakta galiba. o seksi vücuduyla akdeniz sahillerinden önce beni yakmak şartıyla tabi.

zamanı buraya gelen entry ler sonrasında tam olarak kararlaştırırız seksi kıllı pençeli sert ayılar.

wooof !
adında hata olduğunu düşündüğüm başlık. grup seks zaten hep beraber yapılır, ayrı ayrı yapılan bir etkinlik değil ki grup seks. "sözlük yazarlarının grup seks yapması" olsa daha kısa bir ifade olur sanki. *
3 veya 4 tanesi yaparsa skendalll olur. o yüzden hep beraber yapmaları lazımdır.
yığınla yazarla yattığım için katılamayacağım oluşum ay utanırım beeğn.