spor yapan erkeklerin itici olması

ne o öyle günde 2 saat ağırlık kaldırıyorlar sonra bir de düzenli beslenme cart curt bunaldım amk. erkek dediğin iş güçten spora vakit bulamaz, stresten siki kalkmaz, çocuklarına vakit ayırır vesaire vesaire… ayrıca erkek dediğin göbekli
olur. hornet’te biri bana gymde çekilmiş fotoğrafıyla yazsın anında engellerim. spor yapan erkekler bizimle değilsiniz maalesef.
bu ülkenin derdi değil ,o türlerin habitatı türkiye değil kanımca. burası bir bear cenneti hurileri de kılsız parlak pasif. eli yüzü düzgün, işi hali vakti yerinde olanlar buradan kaçtı pasifin kirlisine aktifin bamyasına kaldık.
madem ki fitness yapan kişiler itici , fitness.de sen ona 100 çeşit spor dalı var biraz cehalete sırt çevir , ayrıca spor yapan kişi kendine değer veriyor demektir , kendine değer vermeyen vücudu sarkmış yada yağ tutmuş sağlıksız insanları tercih ediyorsanız o da ne acınası .
her iki türlü yorumu da yanlış ve gereksiz buluyorum, herkesin tercihi kendine elbette, ben ikisini de seviyorum, spor yapmayan göbekli erkek de iyidir, spor yapan kaslı erkek de, iki türü de aşağılamak yerine bırakın isteyen istediğini yapsın
göbekli erkek seviyorsanız spor yapan kaslı göbekli erkekler de mevcut.yani ikisi bir arada olmayacak diye bir şey yok.zevk meselesi.