supernatural

9. sezonun bitişinden beri her yeni sezonunun final sezonu olacağı duyurulan ama asla final sezonu yapılamamış ve muhtemelen 14. sezonu da final sezonu olmayacak dizi.
bitmedi mi la bu dizi daha? jensen'ın götü sarktı, pipisi pörsüdü amk. yeter bitirin artık şu diziyi.
14 sezondur durmak yok ava devam
12.sezonunun yarısına kadar geldikten sonra bıraktığım, ilk 6 sezon hariç yaklaşık 6×22×40 dakikamın çöpe gittiği dizi.
artık ailem gibi hissettiğim için hiç bitmesini istemediğim dizi. iyi veya kötü bir beklentim olmadan izlediğim tek dizidir. yoksa herkes biliyor artık bir taraflarından konu uydurup uydurup çektiklerini ama dizinin amacı doğal sürecinde farklı bir hâl aldı. izleyici kitlesi aman ne müthiş hikaye diye izlemiyor. arkadaşlarınızla toplanıp lak lak yapmak gibi birşey oldu bu diziyi izlemek.
6. sezona kadar hızlı hızlı izledim. şaheser falan değil ama mitolojiye, doğaüstüne meraklıysanız büyük keyifle izleniyor. bazı noktalarda senaryosu son derece yaratıcı.

bu arada supernatural'a benzer dizi önerebilecek olan var mı?
tam bir korku klasiği. doğal olarak eskidi. winchester broların yüzü de eskidi. artık benim gibi sadece fanatik fanları izliyor. hiç bitmesini istemediğimden. karakterler artık arkadaşım gibi, hele hele o crowley yok mu. o şeytana pabucunu ters giydiren iblis. hele bu sezon başında o sub halleri falan resmen arzuladım. tabii bir de castiel gerçeği var bu dizide. böyle yatakta bir yanımda crowley olsa diğer yanımda castiel; melek ve iblis. neyse.

sürsün. daha 100 sezon olsun. hiç sıkılmam ben bu diziden.
lise yıllarımın favori dizisi. böylesine sağlam bir diziye hala rastlamadım.
  • /
  • 2